Treść opublikowana przez Zales1986
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Gdzie podpięta jest wiązka silnika v113 bo u mnie nie mogę jej namierzyć i brak jest tego silnika
-
Prośba o interpretację logów 1.8t 150km
Jakie powinny być wskazania przeplywomierza
-
Prośba o interpretację logów 1.8t 150km
A dziura przed turbina w jakim sensie
-
Prośba o interpretację logów 1.8t 150km
Witam Piszę w imieniu kolegi proszę o interpretację logów auto na benzynie kręci tylko do 3 tys wyskakują takie błędy będę wdzięczny za pomoc LOG-01-001-003 statycznie Arek 2.CSV LOG-01-002-033statycznie Arek.CSV LOG-01-115-118-dynamicznie Arek 4.CSV LOG-01-002-033-dynamicznie Arek 1a.CSV LOG-01-003-033dynamicznie Arek1.CSV LOG-01-002-020-dynamicznie Arek2.CSV
-
Silnik na tabliczce BfB a głowica AGN
Z ciśnieniem wygląda to tak VID_20200822_114532811.mp4
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
Przez taki stan rzeczy ktoś już może zajeździł głowice bo jest wsadzona AGN ZAMIAST BFB z tego co patrzyłem agn jest ad audi a3 1.8 20 v
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
Heh spox poszukam .zerkne najpierw pompe
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
Podrzuć jakiś link do tego mopsa Kto może mieć Ori soft na forum
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
Jak można poprawić ta mapę ew. Koszty i czy samemu można to ogarnac
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
A jakie wogole powinny być czasy wtrysku
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
Ok w weekend zerkne i dam znać kolego
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
Tak logi na benzynie.jak sprawdzić czy to pompa paliwa?i jak to uratować?
-
logi dynamiczne 1,8 t 163 km prosze o interpretacje
Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Silnik na tabliczce BfB a głowica AGN
Nikt się nie orientuje z tego co wiem to głowica pochodzi od audi a3 1.8 120km
-
Pomoc w usunięciu błędów
Witam może ktoś zechcialby pomóc jak usunąć takie błędy auto jest po przekładce z Anglika i pewnie dlatego je wywala tak sądzę
-
Brak silniczka climatronika v113
Ok w weekend może uda mi się zajrzeć
-
Brak silniczka climatronika v113
-
Brak silniczka climatronika v113
A to oznaczenie G113 to to samo co v113 ? Wyjmę panel klimy może gdzieś tam się zawieruszyl komuś ten kabel
-
Brak silniczka climatronika v113
Ten błąd ogarnalem tak jak mówisz
-
Brak silniczka climatronika v113
I co ma ktoś jakiś pomysl
-
Brak silniczka climatronika v113
Po przekładce z Anglika
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Vin dopisałem ten błąd z silnikiem v113 wynika z braku tego silniczka na swoim miejscu nie mogę też namierzyć wiązki do niego auto po przekładce.parametry po dopisaniu vinu i po zrobieniu nastaw od początku ,drugie zdjęcie przedstawia parametry po zwiększeniu obrotow temperatura zaczęła spadac
-
Brak silniczka climatronika v113
Witam Ostatnio wyjąłem schowek gdyż wywala ciągle błąd silniczka v113 (niebieski)zajrzałem i brak silniczka tylko że nie mogę namierzyć wiązki od niego może ktoś podpowie skąd idzie wogole ten kabel ?podkreślam że jest to auto po przekladce Błędy jak na zdjęciu
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam Ktoś może rzucić okiem klima słabo chłodzi w vagu takie wartości mam też problem z dopisaniem vinu ktoś może to opisać jak to zrobić w vagu czy vcds
-
Silnik na tabliczce BfB a głowica AGN
Ktoś może podpowie czemu i co ewentualnie daje taką zmiana