Jump to content

hpiotrek

Pasjonat
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hpiotrek

  1. Ja mam taką jak na zdjęciu wyżej. A do czego w takim razie jest ta 2pinowa wtyczka przy szybie? @wrclaguna Ty może orientujesz się do czego ta 2 pinowa wtyczka jest? Bo rozumiem ta 4 pin to radio + centralka?
  2. Witam, wrzuciłem podobne zapytanie ale w starym wątku i teraz zauważyłem że był to wątek dla B6/B7 dlatego założę tutaj temat. Mam pytanie czy za zasięg pilota centralnego zamka i radia odpowiada antena w szybie lewy tył (samochód A4 B8 avant) ta która jest podpinana 4 pinową kostką? I drugie pytanie od czego jest w tej szybie ta 2pinowa kostka? Dla przykładu dodam zdjęcie takiej szyby
  3. Nie chcę tworzyć nowego tematu więc, napiszę w tym. Mam podobny problem tj. słaby zasięg z pilota (testowane obydwa piloty + nowe baterie) i słaby zasięg radia. Mam pytanie czy antena od pilota(centralki) w szybie bocznej idzie od tego wzmacniacza w słupku i to jest tak jakby 2w1 antena fm i centralka (to 4 pinowe) czy jest to inna wtyczka ta dolna(2pinowa)? (Nie wiem czy tutaj dodałem dobre zdjęcie) moje audi to a4 b8 2013r.
×
×
  • Create New...