Treść opublikowana przez KonradFT
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Z których grup najlepiej zrobić logi w kierunku wyjaśnienia sprawy?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Wyliczonej około 5g, zmierzonej około 3g.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dziękuję za materiały, natomiast zaznaczam, że rozumiem sposób działania, ale jadąc mniej więcej stałą prędkością, około 90 km/h przez 40 km przybyło 25% zapełnienia, co moim zdaniem nie jest zjawiskiem normalnym.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
DPF zregenerowany, wyzerowana wartość popiołu, nowy czujnik ciśnienia, również zaadaptowany. Jest spora różnica między wartością wyliczoną a zmierzoną, a filtr zapełnia się tak samo szybko jak wcześniej. Gdzie szukać problemu?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nie ma oznak spalania oleju, brak błędów, brak kopcenia. Ja raczej krótkie trasy, przeważnie miasto, ew. ~30 km w jedną stronę, ale samochód kupiłem pół roku temu.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Bez błędu, ale popiół 0.17 i wypalanie co 200km.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
230 tysięcy.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
To nie ja wstawiałem zdjęcie. Czyli nic więcej nie trzeba robić po założeniu filtra niż tylko wyzerowanie tej wartości popiołu? Żadne adaptacje, żadne czujniki etc. tylko wyłącznie popiół na 0?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czyli nie adaptacja tylko zerowanie wartości popiołu? Tylko to?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Tak, wyciągnięcie, czyszczenie i ponowne założenie.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czy po regeneracji DPF wystarczy go zaadaptować za pomocą VCDS (Adaptation of Carbon Mass)?
-
Wentylator ciągle chodzi
Jakieś pomysły?
-
Wentylator ciągle chodzi
Termostat wymieniony, zresztą on nie może być raczej powodem problemów wentylatora w tym przypadku.
-
Wentylator ciągle chodzi
Cześć, pacjent Seat Exeo 2.0 TDI CR 143KM CJCA. Wentylator chłodnicy chodzi cały czas podczas gdy silnik pracuje, chyba, że włączę tryb ECON na climatroniku - wtedy się nie kręci. Dodatkowo, samochód rzadko osiąga temperaturę 90 stopni. Przy wyłączonym ogrzewaniu nagrzewa się poprawnie, natomiast przy włączonym, na ok. 22 stopnie, nawet po przejechaniu 30 km (przy temperaturze ~ -5 stopni) wzrasta niewiele ponad 60. Z tym nauczyłem się żyć, bo z tego co czytałem wiele osób ma ten problem. Natomiast wiem, że takie zachowanie wentylatora jest niepoprawne, ale gdzie szukać przyczyny? PS. Wg OBD2 temperatura płynu zgadza się z tym co pokazuje wskaźnik, tj. ten czujnik temperatury nie jest uszkodzony. Wymieniałem też niedawno oba termostaty.