Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kosta2222

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jeśli już to coś ze sterownikiem absu bo jak założę oryginalny sterownik to wszystko wraca do normy i działa bezbłędnie. Widziałem w postach wyżej że kolega ma identyczny problem ale to już jakiś czas temu i nie wiem jak udało mu się to rozwiązać. Wpinając ten CH sterownik z automatu mam na zegarach awarię hamulca i w tym cały problem. Poszukam innego sterownika i zobaczę czy będzie to samo jeśli tak to poddaje się z modem bo mnie to już przerasta a szkoda bo wszystko kupiłem ?
  2. Jak będę miał czas na przerzucenie sterownika i jazdy próbnej to wyślę te błędy. Tylko martwi mnie to że po zapięciu pompy bez montażu na auto ciągle jest komunikat o hamulcu i jego awarii ze zbyt dużym przechyłem pojazdu?
  3. Dochodzą błędy silnika, skrzyni, ABS, ESP które mogę skasować. Błędu którego nie da się usunąć to tylko 53. Po założeniu starego sterownika wszystko wraca do normy i zero błędów
  4. Zrobiłbym plik ale mam do dyspozycji tylko telefon więc sorry za zamęt ? po kasowaniu zostaję błąd hamulca ręcznego i komunikat na zegarach a po przejechaniu 100m choinka na zegarach, tryb awaryjny silnika i blokada skrzyni w pozycji N
  5. Po skanie takie są błędy a po kasowaniu tylko ręczny zostaje
  6. Sterownik z polifta automat multi montowany do polifta z multitronikiem sytuacja taka sama jak u kolegi wyżej po podpięciu do wtyki awaria ręcznego i przechył pojazdu błąd jedyny w sterowniku ręcznego reszta wszystko ok
  7. Wymieniałem sterownik w lifcie z CG na CH obsługujący aha i tpms. Vin przyuczony sterownik zakodowany prawidłowo w ABS zero błędów tylko w hamulcu ręcznym i komunikat o awarii na fis wraz z napisem przechylenie pojazdu zbyt duże. Do tego podczas jazdy tryb awaryjny silnika i blokada skrzyni
  8. Witam. Jak udało się rozwiązać problem? mam identyczną sytuację. Pomysłów już mi brakuje co z tym zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.