-
-
Wymiana skrzyni tiptronic z GCX na JAX 3.0TDI Quattro
Witam.Czy orientuje się ktoś czy można zastosować przemiennie skrzynie JAX na miejsce GCX ? Chodzi dokładnie o to że padła skrzynia w 3.0TDI Quattro o oznaczenie GCX i mam dostępną do zakupu dobry egzemplarz o oznaczeniu JAX i pytanie czy podjedzie pod moje auto ? Skrzynia którą mam do zakupu również pochodzi z a4 b7 3.0TDI QUATTRO
-
Czujnik temperatury paliwa P0183
Podłączyłem profilaktycznie kompa pod auto i pokazało mi takie błędy jak na załączonym zdjeciu.Chciałbym głównie się zapytać o błąd P0183 czy ktoś przerabiał to u siebie i gdzie czujnik ten się znajduje w 3.0TDi,bo nigdzie nie mogę znaleźć info co tego błędu w tym silniku.Żadnych problemów w pracy silnika nie zauważyłem,jedynie błąd pod kompem.
-
Victor198 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A4 B7 zderzak przedni s-line,HOFELE
Witam.Przymierzam się do zmiany zderzaka w moim b7 ponieważ posiadam zderzak z wersji bez s-line i chciałbym zmienić na coś bardziej przyjemnego wizualnie.Zastanawiałem się na zderzakiem z wersji s line i pojawia się moje pytanie czy zderzak s-line podejdzie do mnie bez problemu ? (mam na myśli czy muszę wymieniać ślizgi,spryskiwacze od xeononów itd czy te graty zostają i tylko zderzak zmieniam). Przekopując internet natrafiłem też na zagraniczną stronę gdzie wpadł mi w oko taki zderzak jak Hofele RS4.Czy ktoś z forum miał może z nim do czynienia i montował go u siebie? Podchodzi to p&p czy trzeba poszerzać błotniki? Jeśli ktoś ma coś u siebie ciekawego i fajnie prezentuje się wizualnie to byłbym wdzięczny za wszelkie inforamcje.Zderzaki typu RS style z Allegro odpadają jak coś :p
-
B7 3.0TDI tiptronic 6 biegów szarpnięcie na 2 biegu
Tak,na rozgrzanym jest już okej.Problem jest tylko jak po nocy odpalę auto i ruszę,wtedy pierwsze przełożenie z 1 na 2 jest to szarpnięcie
-
B7 3.0TDI tiptronic 6 biegów szarpnięcie na 2 biegu
Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z szarpnięciem podczas zmiany z 1 na 2 bieg.Szarpiecie występuje tylko podczas pierwszej zmiany z 1 na 2 po nocnej przerwie,zazwyczaj w dalszej jeździe nie występuje ten problem,również inne biegi chodzą prawidłowo.Czy może to być problem oleju,bo nie wiem kiedy był wymieniany czy szykować się na coś innego ? Skrzynia to 6 biegowy tiptronic połączony z silnikiem 3.0 TDI.