Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

promotor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez promotor

  1. promotor odpowiedział(a) na promotor temat w 2.0TFSI
    @Dev Podeślij zdjęcia na priv jak możesz. edit: ok, już piszę.
  2. promotor odpowiedział(a) na promotor temat w 2.0TFSI
    @Dev A w jakiej cenie masz?
  3. promotor odpowiedział(a) na promotor temat w 2.0TFSI
    @Dev Czyli odpuścić sobie?
  4. promotor odpowiedział(a) na promotor temat w 2.0TFSI
    @marky2552 o jakim przyoszczędzeniu mówisz?
  5. promotor odpowiedział(a) na promotor temat w 2.0TFSI
    Dzięki chłopaki za pomoc. @Dev Okazało się, że ten błąd wyskoczył po kolizji. Podobno często zdarzają się różne błędy przy takich okolicznościach. Po naprawie przodu wszystko jest ok i nie ma żadnych błędów. Chłodnica nie była ruszona, więc chyba z tym przodem nie było tak źle. Za 55 tysięcy jest do oddania - cena dla znajomego. Skrzynie multi mógłbym zdzierżyć, przebieg aktualnie ma 140k, więc raczej nie powinno się nic dziać jakbym wymienił od razu olej w skrzyni, ale jeśli ma być problem z tym silnikiem to już odpada.. Jak radzisz, jest warta uwagi?
  6. promotor opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam, mam do kupienia auto z USA. Czy może ktoś mi doradzić czy warto, czy nie? Silnik chyba jest poprawiony jeśli jest to polift. Plus jaka skrzynia w tym aucie siedzi? Przesyłam załącznik. Z góry dzięki za pomoc.
  7. promotor odpowiedział(a) na mustang-92 temat w 2.0TFSI
    Masz coś na korku od paliwa napisane lub obok? Ja mam np: Premium 95, więc leje 95.
  8. Nie mogę do Ciebie napisać wiadomości, bo masz skrzynkę zapełniona prawdopodobnie to napisze tutaj, najwyżej skasujesz i odpiszesz na priv. Sprawdzałeś wczoraj o 21:57 mi VIN autka. Co sądzisz o wyposażeniu? Dodatkowo tam jest napisane tiptronic 7 stopniowa, ale skoro jest quattro to niepowinna być stronic 7 stopniowa?
  9. Siemanko. Jakbyś mógł, byłbym wdzięczny: WAUZZZ8K5AN068531

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.