Hej, silnik 2.0 190km DETA stronic quattro, przebieg 300 tyś. Ostatnio coraz częściej zdarza się że w trakcie jednostajnej jazdy miedzy 1600-1900 obrotów, samochód jakby rozłącza napęd albo na ułamek sekundy przyhamowuje i od razu wraca na obroty. Czuć taki strzał jakby ktoś w manualu strzelił ze sprzegła, albo ostre szarpnięcie (poprzedzone zawsze chwilowym jakby odcięciem) kilka razy pod rząd. Myślałem, że to skrzynia więc oddałem na serwis i mechanik wymienił wszystkie filtry i olej na nowy, sprawdził błędy oraz działanie skrzyni i stwierdził że w niej nie ma nic niepokojącego. Co może robić takie problemy? bo staje się to już uciążliwe i niebezpieczne niekiedy.