-
kamera cofania
Patrzyłem i u mnie w module od czujników parkowania jest napięcie na każdym kablu po zapłonie. Podłączyłem pod zapalniczkę tyle, że kamera będzie działać cały czas po zapłonie czy to nie zaszkodzi kamerce?
-
kamera cofania
Wielkie dzięki
-
-
kamera cofania
Możesz mi powiedzieć gdzie się podpioles dokładnie?
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
- Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Pytanie gdzie podłączyłeś zasiksnie kamery? Piszesz do syecznego ale do wtyczki czy bezpiecznika? Dzięki- Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Dzisiaj robiłem próbę podłączania kamery cofania wszystko działa podłączyłem pod zapalniczkę. Ale robiłem próbę pod światło cofania i też działa. Chodzi mi o to, żeby nie działa ciągle. I moje pytanie gdzie znajduje się bezpiecznik od światel cofania?kondur8500 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Dzieki- Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Witam. Czy kamerka podana w opisie z aliexpress pasuje do przedlifta? Dzięki.- jaki olej do skrzyni manual? oznaczenie skrzyni LLN
Wiem, wiem pisał mi. Ale chciałem jeszcze zasięgnąć innych rad. Dzięki wielkie. Pozdrawiam- jaki olej do skrzyni manual? oznaczenie skrzyni LLN
No to jestem spokojny. Zalałem Ravenol MTF2 75W80, dobrze zrobiłem- jaki olej do skrzyni manual? oznaczenie skrzyni LLN
A powie mi ktoś ile ma być tego oleju w skrzyni WAUZZZ8K6BA116479- jaki olej do skrzyni manual? oznaczenie skrzyni LLN
Tak. Sprawdzałem palcem było ok.- jaki olej do skrzyni manual? oznaczenie skrzyni LLN
Oleju zleciało 3 litry a weszło prawie 4l czy to normalne? - Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi