Treść opublikowana przez Adrian1800
-
Tłoczki hamulcowe
raczej 57 tak mi sie wydaje ,tarcze mam 312 i numer 1 LT
-
Tłoczki hamulcowe
Można sam tłoczek kupić osobno? czy w zestawie?
-
Tłoczki hamulcowe
przód
-
Tłoczki hamulcowe
Jakie tłoczki kupić hamulcowe które nie są jakieś wadliwe i wytrzymaja dluzszy? czas bo przymierzam się do regeneracji zacisków bo tłoczki są w złym stanie
- cewka
-
cewka
-
wtyczka od głośnika wysokotonowego
Witam,jak wyjąć wtyczke z tego malego głośnika ? bo kupilem na podmianke bo lewy tył siadł ale nie moge tej wtyczki wyjąć
-
Uszczelnienie progów (Audi A4 B6 1.8T 2004)
Witam,czym mogę uszczelnić progi na zakonczeniach tak aby nie dostawala sie tam woda ponieważ progi są riegera i lekka szpara jest wiadomo jak to tuning ,Lakier jest LY7W,jakaś masa uszczelniajacą w kolorze szarym czy jakis silikon polecacie?
-
Jaki system hamulcowy
mi chodzi o system hamulcowy jaki jest,z Przodu Ate czy jakiś inny, z przodu mam tarcze 312mm
-
Jaki system hamulcowy
WAUZZZ8E14A227731
-
Jaki system hamulcowy
Witam jaki mam system hamulcowy W Audi A4 B6 1.8T BFB 2004 ,Numer 1LT ,tarcze 312mm ,jaki mam z przodu a jaki z tyłu?
-
Felgi 18
dodam że są sprezyny obniżające H&R o 30mm a teraz opona siedzi 225/45
-
Felgi 18
1 BA
-
Felgi 18
chodzi o rozmiar tarczy itp? 1LT 312 mm tarcze
-
Felgi 18
Witam ,teraz posiadam założone felgi 17 szerokość 7,5J ET 45 są założone dystanse ,czy felga 18 podejdzie o tych samych wymiarach?
-
Tylna belka Audi A4 B6 1.8T 2004
poduchy są nabije czy jak?
-
Tylna belka Audi A4 B6 1.8T 2004
Dzięki wielkie za pomoc
-
Tylna belka Audi A4 B6 1.8T 2004
lepiej regenerowac swoją czy kupić jakaś dobrą używke? bo mechanicy chcą zazwyczaj tylko na przekładke na gotowo a od regeneracji itp umywaja ręce bo wiecej czasu schodzi
-
Tylna belka Audi A4 B6 1.8T 2004
Muszą być FWD tak ? Do audi A4 B6 1.8T 2004 rok 163 km BFB
-
Tylna belka Audi A4 B6 1.8T 2004
A te poduchy w jakiej cenie kupię ? I na co patrzeć przy Zakupie sanek
-
Tylna belka Audi A4 B6 1.8T 2004
Tak B6 ,dzięki wielkie
-
Tylna belka Audi A4 B6 1.8T 2004
Witam ,moja belka jest w stanie opłakanym i nadaje się do wymiany lub regerenacji,i teraz pytanie ,jaki koszt nowej belki ,a ile by kosztowała regeneracja razem z wymiana
-
Podświetlenie włącznika świateł
Witam ,mam spalone 2 diody od podświetlenia włącznika świateł ( druga połowa prawa włącznika świateł )Jakie są te diody albo żaróweczki żeby je wymienic ?
-
Cykanie po lewej stronie
Dzieki wielkie
-
Cykanie po lewej stronie
a co tak cyka?