Treść opublikowana przez Adrian1800
-
Cykanie po lewej stronie
Czy cykanie po lewej stronie w okolicach filtra powietrza to normalne?jak sie nagrzeje troche silnik? Audi A4 B6 1.8 Turbo 163km
-
Kiedy wymienić rozrząd
Dzięki wielkie za pomoc
-
Kiedy wymienić rozrząd
rozrząd continetala zakładany był
-
Kiedy wymienić rozrząd
Witam,Kiedy wymienić rozrząd W Audi A4 B6 1.8T 2004rok ,rozrząd wymieniany był przy 150tys km,2016 pazdziernik,na chwile obecną jest 224 tys km,pojezdzic jeszcze czy powoli szykowac się na wymiane
-
Drganie karoseri i zatykanie w rurze wydechowej
ale może kupie jedną cewke ? najlepiej jakiej firmy? Beru ,NGK? i posprawdzamy ,pozamieniamy i jak sie zachowuje?
-
Drganie karoseri i zatykanie w rurze wydechowej
kolega jakoś sprawdzał który pracuje w mechanice ,po kolei wyciągał na odpalonym silniku i mówil że są okej
-
Drganie karoseri i zatykanie w rurze wydechowej
na starych i nowych swiecach dzieje sie to samo
-
Drganie karoseri i zatykanie w rurze wydechowej
sprawdzalismy jakims innym programem to nie było żadnych błędów i od czego mogą wypadac jak swiece nówki i cewki okej?
-
Drganie karoseri i zatykanie w rurze wydechowej
Witam,ostatnio mam problem z Audi A4 B6 1.8T 2004 rok BFB Problem jest w tym że jak jest ciepły silnik i po jakiejś jezdzie krótkiej albo długiej na postoju po jakims czasie dostaje drgan na budzie i tak jakby go przytykało i lekko buchało z rury wydechowej,obroty trzyma caly czas 800 stałe ,świece wymieniane na nowe te same co byly wczesniej,filtr paliwa równiez nowy ,cewki sprawdzalismy też są dobre.niewiem jaka jest tego przyczyna
-
filtr paliwa
- filtr paliwa
- filtr paliwa
Witam czy zaraz za filtrem paliwa ma być taka krótsza rurka niczym nie zaslepiona i ona jest odpowietrzeniem? Obok tych wezykow dwóch do podłaczenia .Audi A4 B6 1.8T 2004 rok- Napinacz osprzętu
Witam jaki polecacie napinacz i pasek od osprzętu(pompa wspomagania itp)?- Jaki rozrząd
Witam jakiej firmy poleciacie Rozrząd wymienić? Continental jest w porządku?- obroty
opony uniwersalne michelina więc nie są to typowo zimówki więc może też tak być- obroty
no właśnie u mnie obroty i predkość rosną- obroty
a jak to okreslić albo sprawdzic?- obroty
Witam,od pewnego czasu bardzo szybko wchodzi mi na 2 biegu na obroty od tysiąca do 3 bardzo szybko ,czy to nie przeładowywuje turbo? czy cos innego?- Oswietlenie bagaznika
troche drogo,a jesli nie mam tego can bus to moge kupić z can bus tego leda?i powinna dzialac normalnie?- Oswietlenie bagaznika
dodam że nie mam pełnego fisa,mam tylko temperature i ile przejade na paliwie- Oswietlenie bagaznika
a jesli nie ma can bus u mnie a kupie takiego leda z canbus to bedzie to normalnie dzialać pod rejestracja?- Oswietlenie bagaznika
wlasnie niewiem czy jest u mnie canbus- Oswietlenie bagaznika
Witam jakie wejscia żarówek są w bagazniku i podświetlenie rejestracji ? Ponieważ chciałem wymienić na ledowe Audi A4 B6 2004 sedan- dopasowanie radia
Dzięki wielkie- dopasowanie radia
bo taki tunel pod 2 din to jaki może być koszt? - filtr paliwa