Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oswietlenie bagaznika


Adrian1800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie wejscia żarówek są w bagazniku i podświetlenie rejestracji ? Ponieważ chciałem wymienić na ledowe

Audi A4 B6 2004 sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zakładać ledy to radził bym założyć tylko oryginał, bo z innymi będą same problemy. 

Masz u siebie kontrole spalonych żarówek?? Jeśli tak to z ledami może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli nie ma can bus u mnie a kupie takiego leda z canbus to bedzie to normalnie dzialać pod rejestracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radził bym jednak kupić oryginalne podświetlenie rejestracji, te zamienniki często się psują - po pewnym czasie będą migać jak stroboskop, aż w końcu padną. Dodatkowo strasznie się grzeją. Ja u siebie mam oryginał i działa już ponad 2 lata i wszystko jest ok (mam kontrole żarówek i nie wyskakuje żaden błąd na FIS'ie).

Tu masz moją propozycję:

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Krosno - ORYGINALNE LAMPKI LED TABLICY AUDI A3 A4 A6 Q7 A8, na Allegro.pl, za 169 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...

Jest to moja pierwsza lepsza propozycja z allegro, więc warto poszukać i może uda Ci się znaleźć coś trochę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche drogo,a jesli nie mam tego can bus to moge kupić z can bus tego leda?i powinna dzialac normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2020 o 22:41, Adrian1800 napisał:

troche drogo,a jesli nie mam tego can bus to moge kupić z can bus tego leda?i powinna dzialac normalnie?

możesz spróbować, ale z tego co można poczytać na forum to te wszystkie wynalazki różnie działają, czasem się ostro grzeją - na forum chyba użytkownik @tomik sprzedaje jakieś moduły led, które się sprawdzają, ale też nie kosztują 10zł/szt tylko więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...