Treść opublikowana przez Adrian1800
-
dopasowanie radia
to chyba narazie lepiej wymienić radio na 1 din lepsze albo transmiter pod zapalniczke
-
dopasowanie radia
konieczne jest wymienienie tunelu?
-
dopasowanie radia
jeśli chciałbym 2 din to musze ramke dokupic tak?a jesli 1 din to tylko zamontowac i podlaczyc
-
dopasowanie radia
Okej,dzięki wielkie,a naprzykład ramke pod 2 din trzeba dokupić z tym metalowym środkiem do radia?
-
dopasowanie radia
mam przejsciówke na tył właśnie ,a trzeba cos bedzie przerabiac z kablami? do radia
-
dopasowanie radia
Witam czy to radio będzie działać i pasować do audi a4 b6 ? Xblitz RF400 w Morele.net WWW.MORELE.NET Radio samochodowe Xblitz RF400 jest dostępny w Morele.net! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Morele.net ma najniższą cenę w Polsce.
-
światłowód led
jaki najlepszy światłowód led poleciacie na kokpit ?zależy mi też żeby to bylo pod zapalniczke.
-
spinki mocowania listwy
Witam czy te spinki mocowania bedą pasować do dolnej listwy drzwi z zewnatrz? AUDI A4 B5 B6 B7 A8 D3 TT SPINKA LISTWY DRZWI 10X Szydłowo - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Szydłowo - AUDI A4 B5 B6 B7 A8 D3 TT SPINKA LISTWY DRZWI 10X, na Allegro.pl, za 16,39 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Wyposażenie wnętrza}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...
-
Wzrost obrotów
sprawdziłem odme i korek odskakuje i jest okej z zaworkiem,od czego to może byc?
-
Wzrost obrotów
Trójnik jest tylko jeden?
-
Wzrost obrotów
A jest jakiś schemat który to dokładnie zaworek?
-
Wzrost obrotów
Właśnie nie sprawdzałem, jeśli zasysa to znaczy że odma do wymiany?
-
Wzrost obrotów
Witam co może być powodem że na biegu jałowym na rozgrzanym silniku po dłuższej jeździe średnio co pół minuty jest wzrost obrotów z 800 do 1100 i spadek do 800
-
jaka poduszka silnika
Dzięki wielkie
-
jaka poduszka silnika
Witam jaką poduszke silnika kupić? Do Audi A4 B6 1.8 T ,lemfordera ,febi czy jakas inna?
-
gwizdanie na 3 biegu
Dzięki wielkie
-
gwizdanie na 3 biegu
dzięki wielkie,i wlać te 2.25 czy do pełna ile wlezie?
- gwizdanie na 3 biegu
-
gwizdanie na 3 biegu
i jak powiedzą ile wchodzi to wlac tyle czy poprostu do pełna aż sie bedzie wylewać?
-
gwizdanie na 3 biegu
Dzięki wielkie za pomoc
-
gwizdanie na 3 biegu
a jaki olej jakby co kupić do tej skrzyni? i ile tam wchodzi
-
gwizdanie na 3 biegu
dzięki wielkie
-
gwizdanie na 3 biegu
i jak będzie mało oleju to znaczy że to od tego?
-
gwizdanie na 3 biegu
Witam ,co może być powodem że na 3 biegu przy obrotach około 2000 zaczyna gwizdać i jak dam powyzej tych obrotow to przestaje,na innych biegach jest mniej tego gwizdania ale najbardziej na 3
-
Czyszczenie przepustnicy
a ma to coś wpływ że olej stary jest i dopiero bedzie wymiana w tym tygodniu? albo niewymieniony filtr paliwa pewnie od dłuzszego czasu