Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

QastroleQ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez QastroleQ

  1. Niestety... Jak się znasz tak masz
  2. No niby nie... ale wiesz nie mam kanału A o podnośniki nawet nie śnie... trudno trochę sobie poleże o ile to nie wina pozycjonera
  3. No to nieźle wpadłem... Dzięki za odp.
  4. Witam wszystkich serdecznie! Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 B6 1.8T 163hp w automacie z 2003r. Ma niby 307tyś przebiegu. Zaczynam nowy temat ponieważ nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi, a wiadomo każdy przypadek jest inny. A więc do rzeczy, ogólnie autko sprawuje się super jednak coś się dzieje niepokojącego że skrzynią tiptronic. OBJAWY pojawiają się po przejechaniu ok 10 km i są następujące: Zaczyna migać położenie drążka PRND na wyświetlaczu, po czym znika całkowicie. wtedy również nie można zmienić biegu ręcznie, nie działa też wtedy wsteczny bieg, jak parę razy przerzuce z N na R to skrzynia wchodzi w tryb awaryjny i auto cofa bez problemu (automat sam przerzuca bez problemu). Problem ten znika gdy zacznę dynamicznie jechać, wtedy zapalają się kontrolki oraz działa tip. Możliwe, że jest uszkodzony czujnik położenia lewarka i stąd moje pytanie: GDZIE ON JEST? Poniżej odczyt z komputera Z Góry dziękuję za pomoc. POZDRAWIAM
  5. Witam wszystkich serdecznie! Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 B6 1.8T 163hp w automacie z 2003r. Ma niby 307tyś przebiegu. Zaczynam nowy temat ponieważ nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi, a wiadomo każdy przypadek jest inny. A więc do rzeczy, ogólnie autko sprawuje się super jednak coś się dzieje niepokojącego że skrzynią tiptronic. OBJAWY pojawiają się po przejechaniu ok 10 km i są następujące: Zaczyna migać położenie drążka PRND na wyświetlaczu, po czym znika całkowicie. wtedy również nie można zmienić biegu ręcznie, nie działa też wtedy wsteczny bieg, jak parę razy przerzuce z N na R to skrzynia wchodzi w tryb awaryjny i auto cofa bez problemu (automat sam przerzuca bez problemu). Problem ten znika gdy zacznę dynamicznie jechać, wtedy zapalają się kontrolki oraz działa tip. Możliwe, że jest uszkodzony czujnik położenia lewarka i stąd moje pytanie: GDZIE ON JEST? Poniżej odczyt z komputera Z Góry dziękuję za pomoc. POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.