-
-
Ukręcona śruba spustu oleju
Problem z odkręceniem śruby spustowej od oleju. Poradników masa ale od etapu gdzie korek jest odkręcony. Ja nie jestem w stanie odkrecic śruby bo się odkręca gwint w środku . Jakieś specjalne metody są ma taki przypadek?
-
Gałka zmiany biegów
Ok , dzięki za info
-
Gałka zmiany biegów
Witam. Chcę wymienić gałkę zmiany biegów i problem jest taki że zamówiłem jakiegoś chińczyka i nie pasuje , gałka jest wyższa niż w sline i po nałożeniu odkręca się do okola. Oryginalną dorwać w dobrym stanie jest ciężko więc może zna ktoś jakiś w miarę dobry zamiennik sline który pasuje ? Jakiś link czy namiary gdzie taki dostanę? Chodzi mi jedynie o samą gałkę bez mieszka, chyba że nie ma innej opcji to kupię całość. Pozdrawiam
-
[b7, 2.0tdi 16v blb] Ciężko odpala po dłuższym postoju
Świece są ok. A co myślicie o uszczelniaczach pompowtryskow? Słyszałem że warto to sprawdzić
-
[b7, 2.0tdi 16v blb] Ciężko odpala po dłuższym postoju
Akumulator nowy , rozrusznik dobrze kręci. Dzięki za szybką odpowiedz , będę miał czas to sprawdze świece. Jakby miał ktoś jeszcze jakieś wskazówki to prosze o odpowiedz > Pozdro
-
[b7, 2.0tdi 16v blb] Ciężko odpala po dłuższym postoju
Świec nie sprawdzałem , ale poprzedni właściciel wymieniał wszystkie ponoć . Jeszcze jest taki objaw że jak już zakręci kilka razy to tak jakby na niektórych cylindry juz łapało a niektórych nie i po chwili dopiero normalnie silnik sie uruchamia
-
[b7, 2.0tdi 16v blb] Ciężko odpala po dłuższym postoju
Witam . Auto po dłuższym postoju długo kręci zanim zagada (najczęściej z rana albo po wyjściu z pracy ) jak już odpali puści gęstą siwą chmurę . Następne próby odpalenia w najbliższych godzinach są w porządku , nawet gdy auto nie zdąży sie nagrzać dobrze bo skocze np. tylko do sklepu gdzie mam strzał z d*py a stoi pózniej w minusowych temperaturach 2-3 godziny to pali ok . Na kompie wtryski i ogólnie wszytsko ok , rozrusznik kręci jak wściekły. Dodam że problem sie pogłębia od pewnego czasu , kiedyś problem był tylko w zimne dni koło 0 i niżej , teraz to nawet jak jest 15 stopni to potrafi ciężko palić. Jakieś wskazówki gdzie szukać przyczyny ?
woldaw007
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta