Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Komornikk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Komornikk

  1. Witam mam pytanie o kawałek plastiku. Posiadam a4 b5 polift z 99 wymieniłem radio symphony na normalne i chciałbym jakąś ramke z półką żeby dziury nie było tylko jest mały problem: 1. Ramka do b5 koszt 250zł (w takiem wypadku ta dziura nie wygląda aż tak źle) 2.Są ramki do b6 za 35-40zł ale wiem że nie pasuje Orientuje się ktoś gdzie można kupić taką ramke w jakiejś normalnej cenie?
  2. Komornikk odpowiedział(a) na Komornikk temat w Audi A4 B5
    Tak jak pisałem wyżej nie chce się kłócić czy ten dwumas jest czy go nie ma bo odpowiedź jest prosta w zdecydowanej większości b5 z 1.6 dwumasa jest jak ktoś nie wierzy to odpowiedzią jest internet/1 lepszy warsztat/sklep z częściami. Co do wibracji i drgań to wiem jak działa dwumas ale i tak bardzo zależy mi na opinii kogoś kto w takowym 1.6 wykonał taki zabieg i poruszał się takim autem bo z 1 strony rozumiem że silnik który fabrycznie ma dwumase różni się od bliźniaczej konstrukcji bez 2-masu(nie wiem dokładnie czym) a z 2strony na chłopski rozum jakie "ogromne" drgania i wibracje wywołuje 100konny 1.6 gdzie te silniki praktycznie kopiuj-wklej siedzą w niezliczonej ilości aut i 2masy nie mają a w Vagu stwierdzili że do dużych sedanów/kombiaków (a4/passat b5 i nie tylko) dowalą takie cudeńko
  3. Komornikk odpowiedział(a) na Komornikk temat w Audi A4 B5
    Tak czy siak prosiłbym o wypowiedzenie się na temat zmiany 2 na 1mas w tym silniku bo z doświadczenia wiem że zdecydowana większość 1.6 w b5 ma dwumase i oczywiście objawy też wskazują na to że takowa dwumasa jest
  4. Komornikk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam chciałem zapytać o radę kogoś doświadczonego kto wykonywał taki zabieg i jeździł takim samochodem dłużej niż 5min. Posiadam A4 B5 polift z 1999 1.6 benzyna/gaz i dwumasa już kończy swój żywot i zastanawiam się nad wymianą na jednomas stąd moje pytanie jak to wtedy jest z tymi drganiami, hałasem, komfortem itd. Pytam tu bo mam nadzieję że wypowie się ktoś kto wykonywał taki zabieg w takim aucie i nim jeździł bo większość tematów na forach/yt tyczy się 1.9tdi a wiadomo że diesel to większe drgania a i tak od czytania/oglądania człowiek głupszy bo 1 mówią że same + prawie żadnej różnicy a 2 żeby nigdy tak nie robić bo się rozsypie skrzynia i panewki i wgl nie da się takim jeździć powyżej 60km/h od hałasu i drgań
  5. Witam od kilku dni mam pewien problem audi normalnie odpala ale po chwili gaśnie a przy trzymaniu gazu jestem w stanie normalnie utrzymać obroty jedynie powyżej 2k jeśli spadną poniżej to wciśnięcie gazu na maxa nie zawsze coś da(na filmiku trzymanie gazu w podłodze i odpuszczanie po 3k obrotów) teraz pytanie czy to krokowy czy raczej coś z komputerem/sterownikami? VID_20201128_182433.mp4 VID_20201127_213051.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.