Treść opublikowana przez AdamD
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
Nie rozwiązałem właśnie dalej, vcds nie pokazuje żadnych błędów
-
Przesyłanie obrazu z telefonu
-
Montaż AUX Concert Symphony w Audi A4 B8
-
Ktos wie co to?
Czyli nie podłącze tego nie mają w swoim samochodzie żadnego wyjścia aux itp
-
Ktos wie co to?
-
Brak ciepłego nawiewu z klimy 1.8 TFSI
Witam mam ten sam problem w moim a4 b8 tylko ze u mnie od pasażera dmucha ciepłym powietrzem a od kierowcy strony zimnym, ktoś mi powie w którym miejscu znajdują się te klapy?
-
Zawór blow off
Witam montował ktoś zawór blow off w a4 b8 1.8tfsi?
-
Wyświetlacz MMI
Witam chciałbym zmienić wyświetlacz MMI ponieważ mój słabo świeci, i mam takie pytanie mój ma oznaczenie 8T0919603A ale znalazłem dużo tańszy z numerem 8T0919603G czy to jest to samo?
-
Błąd P2004
Trzeba wałek wyciągać żeby zmienić uszczelkę?
-
Błąd P2004
Ok dzięki za pomoc, mam jeszcze jedno pytanie zauważyłem wyciek oleju z pod tego co zaznaczyłem na zdjęciu co to jest?
-
Błąd P2004
A jakie koga być objawy nie działających klap?
-
Błąd P2004
Sprawdzałem teraz chodzi lekko, ale jest w jednej pozycji nic się nie zmienia czy odpalony czy zgaszony tak ma być? VID_20210117_170444.mp4
-
Błąd P2004
Powraca po skasowaniu
-
Błąd P2004
Silnik pracuje normalnie wszystko jest ok nie świeci nawet check engine, z ciekawości podłączyłem vcdsa i wywaliło ten błąd
-
Błąd P2004
-
Nawiew
Dzisiaj skanowałem vcds i wywala błąd 01 engine status malfunction 0010 ktoś wie o co chodzi
- Wyciek oleju
-
Wyciek oleju
Witam jak myślicie z czego jest wyciek, dodam że zauważyłem też wyciek z tego co zaznaczyłem na zdjęciu
-
Nawiew
Witam Audi b8 1.8tfsi mam problem z nawiewem od strony kierowcy dmucha zimnym powietrzem a od strony pasażera ciepłe co może być nie tak dodam że rano przy zimnym jak odpalam słychać przelewanie bulgotanie wody w nagrzewnicy