-
BAJTLIK obserwuje zawartość Moduł bluetooth do Audi A4 B7
-
Moduł bluetooth do Audi A4 B7
Cześć, jakiś czas minął od twoich wypowiedzi ale spróbuję się dowiedzieć. Powiedz mi czy w każdym tym navi plus są 8 pin czy też były wersje z 12pin? Pytam bo nie jestem w stanie u siebie określić ile pin mam pomimo iż mam właśnie navi plus. Mam też tam kostkę jakaś luźna biała 12pin i nie wiem jak mam się za to wziąć. W ogóle tu chyba jakieś druciarze byli?
-
Oznaczenie przewodów głośnikowych z przodu w Audi A4 B6
Dziękuję ci bardzo, nie powiem trochę się z tym męczyłem;D
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
BAJTLIK skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8EZ1A061583 WVWZZZ13Z9V028541
-
-
Oznaczenie przewodów głośnikowych z przodu w Audi A4 B6
Witam, zajmuje się właśnie robieniem audio w b6. Wygłuszyłem już, więc chcę się wziąć za głośniki (póki co dostałem się tylko do przodku) no i mam pytanie związane z przewodami idącymi do głośników. Są dwie wtyczki po dwa przewody w każdym Pierwsza niebiesko biały brązowo biały druga niebiesko zielony Niebiesko brązowy No i teraz które to „+” a które to „-” a zaś co z dwoma pozostałymi, mam je zabezpieczyć i zostawić czy co Pozdrawiam, Bartek
-
4.2 quattro
Witam, ja z pytaniem do was. Mam zamiar kupić audi a4/s4 z silnikiem 4.2. Pytanie moje brzmi tak, na co warto zwracać uwagę przy zakupie (chodzi mi o rzeczy związane z mechanika) oraz gdzie bym musiał zajrzeć juz po kupieniu nowej furki. Prosba tez jest moja taka czy moglibyście napisać ile mniej więcej musze przygotować kasy po kupieniu na części do wymiany. A i jeszcze jedno, jak radzi sobie ten silnik z instalacją LPG ponieważ jestem Polakiem i przydał by mi się taki magiczny przełącznik z biedaka, na rajdowca ?? Z góry dzięki ?
-
4.2 quattro
Witam, ja z pytaniem do was. Mam zamiar kupić audi a4/s4 z silnikiem 4.2. Pytanie moje brzmi tak, na co warto zwracać uwagę przy zakupie (chodzi mi o rzeczy związane z mechanika) oraz gdzie bym musiał zajrzeć juz po kupieniu nowej furki. Prosba tez jest moja taka czy moglibyście napisać ile mniej więcej musze przygotować kasy po kupieniu na części do wymiany. A i jeszcze jedno, jak radzi sobie ten silnik z instalacją LPG ponieważ jestem Polakiem i przydał by mi się taki magiczny przełącznik z biedaka, na rajdowca ?? Z góry dzięki ?
BAJTLIK
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta