Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BAJTLIK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, jakiś czas minął od twoich wypowiedzi ale spróbuję się dowiedzieć. Powiedz mi czy w każdym tym navi plus są 8 pin czy też były wersje z 12pin? Pytam bo nie jestem w stanie u siebie określić ile pin mam pomimo iż mam właśnie navi plus. Mam też tam kostkę jakaś luźna biała 12pin i nie wiem jak mam się za to wziąć. W ogóle tu chyba jakieś druciarze byli?
  2. Dziękuję ci bardzo, nie powiem trochę się z tym męczyłem;D
  3. Witam, zajmuje się właśnie robieniem audio w b6. Wygłuszyłem już, więc chcę się wziąć za głośniki (póki co dostałem się tylko do przodku) no i mam pytanie związane z przewodami idącymi do głośników. Są dwie wtyczki po dwa przewody w każdym Pierwsza niebiesko biały brązowo biały druga niebiesko zielony Niebiesko brązowy No i teraz które to „+” a które to „-” a zaś co z dwoma pozostałymi, mam je zabezpieczyć i zostawić czy co Pozdrawiam, Bartek
  4. BAJTLIK opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, ja z pytaniem do was. Mam zamiar kupić audi a4/s4 z silnikiem 4.2. Pytanie moje brzmi tak, na co warto zwracać uwagę przy zakupie (chodzi mi o rzeczy związane z mechanika) oraz gdzie bym musiał zajrzeć juz po kupieniu nowej furki. Prosba tez jest moja taka czy moglibyście napisać ile mniej więcej musze przygotować kasy po kupieniu na części do wymiany. A i jeszcze jedno, jak radzi sobie ten silnik z instalacją LPG ponieważ jestem Polakiem i przydał by mi się taki magiczny przełącznik z biedaka, na rajdowca ?? Z góry dzięki ?
  5. BAJTLIK opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, ja z pytaniem do was. Mam zamiar kupić audi a4/s4 z silnikiem 4.2. Pytanie moje brzmi tak, na co warto zwracać uwagę przy zakupie (chodzi mi o rzeczy związane z mechanika) oraz gdzie bym musiał zajrzeć juz po kupieniu nowej furki. Prosba tez jest moja taka czy moglibyście napisać ile mniej więcej musze przygotować kasy po kupieniu na części do wymiany. A i jeszcze jedno, jak radzi sobie ten silnik z instalacją LPG ponieważ jestem Polakiem i przydał by mi się taki magiczny przełącznik z biedaka, na rajdowca ?? Z góry dzięki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.