Rozwiązał ktos problem z odpalaniem? Od 6 miesiecy sie z tym zmagam. Żadnych błędów. Wymieniona pompa w baku, zawor na listwie cr. Oststnio po czyszczeniu egr i przepustnicy problem ustał na 4 tygodnie. Nie ma różnicy czy na ciepły czy na zimnym. Odpala na plaka. Pompka przed filtrem sprawdzana na krótko i działa. Filtr paliwa wymieniony 2 razy. Nie mam pojęcia o co chodzi a zaczęło sie niewinnie od nie odpalenia za pierwszym razem. Za drugim odpalił bez problemu. Z.czasem problem występował co raz częściej i nawet doprowadzał do rozładowania aku aż nie zacząłem palić na plaka. Nowy akumulator.