Treść opublikowana przez chomik1913
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Nasmarowalem ten rygiel A do sprezynki nie moglem sie dostać. Klapa podziała kilka razy i potem znów to samo,tylko tym razem jak odpinalem kostkę od zamka w klapie rygiel nie reagował (dopiero za którymś razem).
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Ok,dzięki
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
O której sprezynce mówisz
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Coś powoduje że ten rygiel nie działa zawsze tak jak trzeba. Ale jak już pisałem wcześniej: klapa otwarta rygiel w dole,odpinam kostkę od zamka rygiel do góry i tak za każdym razem .Ja myślałem tak że jak rygiel chodzi przy odpinaniu kostki to jest dobry tylko coś z zamkiem wtedy jest nie tak. Moze sa tam jakieś mikrostyki co nie zawsze łączą. Bo gdyby byl uszkodzony to nie zawsze by działał jak odpinam kostkę.Ja tak to rozumiem,ale to są tylko moje domysły. A u mnie w mieście tacy fachowcy że nie ogarniaja tego tematu.
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Ale przesmaruje ten rygiel tak jak radzisz. A czy zamek klapy też może być odpowiedzialny za to że ten rygiel nie działa prawidłowo?
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
To będę musiał znaleźć jakiegoś dobrego fachowca z kompem,co mi to sprawdzi.
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Tylko że jak odpinam wtyczkę od zamka w klapie to rygiel działa za każdym razem. ( kilkanaście prób)Więc jak dla mnie to raczej jest dobry, tylko jak by sygnału nie dostawał że klapa jest otwarta. Myślałem że może to wina zamka w klapie? Brak zapisanych błędów.
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Dokładnie o to chodzi ,jeżeli jest w pozycji dolnej to klapa nie zamyka się z guzika, a jeśli jest w górnej pozycji to wszystko ok
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Ten co dociaga klapę
-
Nie działa zamykanie elektrycznej klapy bagażnika
Klapa otwiera się normalnie, i co jakiś czas kiedy chce ja zamknąć po naciśnięciu przycisku w klapie nie ma żadnej reakcji klapa w górze i trzeba zamykać ręcznie. Zauważyłem że klapa nie działa w momencie kiedy rygiel od dociągu klapy jest w pozycji jak by była ona zamknięta. ( bo kiedy rygiel idzie do góry w tym czasie co klapa to wszystko ok).Problem występuje nie za każdym razem. Auto było u fachowca który stwierdził że żadnych błędów nie ma.Czy ktoś miał podobny problem lub może wie gdzie szukać przyczyny.