Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołacinka1995

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kołacinka1995

  1. Dalej nic nie rozpinałem, tylko przy wpiecyku a wcześniej było dobrze żadnych problemów
  2. Nie da się pomylić bo jeden przewód jest od dołu pompki, drugi krótki (kolanko) na boku pompki i wczodzi do piecyka
  3. Wtyczka podpięta dobrze, nie ma możliwości jej odwrócić w pierwszej chwili myślałem że może jednak da się odwrotnie wpiąć
  4. Pinów nie dotykałem, wymieniłem tylko rozpylacz, webasto wcześniej chodziło normalnie nic się nie działo oprócz walenia ogniem, po złożeniu wszystkie właśnie mam ten problem ze cofa mi płyn do zbiorniczka i za Chiny nie mogę odpowietrzyć układu chłodzenia. Webasto się wyłącza, brak błędów
  5. Tak jak myślałem nie ma możliwości obrócenia wtyczki. Ktoś miał podobny problem?
  6. Ok dzięki za info sprawdzę na dniach
  7. Witam ponownie, po zmianie rozpylacza Webasto na nowy włącza się na chwilę max do 2 min i wyłącza się i tak w koło. Paliwo pół zbiornika temperatura na zewnątrz 0°C, volty na Aku są, błędów zero. Zauważyłem że przy wyłączeniu się Webasto wywala płyn ze zbiorniczka przy odkręconym korku i nie mogę odpowietrzyć układu chłodzenia, czy ta wtyczkę na pompce obiegu v55 mozna ją obrócić ? I pompka odwraca kierunek obiegu?
  8. Zamówiłem rozpylacz na dniach będę działał, odezwę się po pierwszej próbie.
  9. Witam A4 b7 3.0 TDI webasto Ori, samochód kupiony 8 miesięcy temu (nie mam pojęcia kiedy było używane Webasto). Odpaliłem dziś Webasto podymiło na biało i przestało lecz jak się rozbuja dymi na czarno i zieje ogniem, błędów brak, miał ktoś taki przypadek? Kolejna próba uruchomienia już brak białego dymu ale ogień jest przepalilem 30min i bez zmian. VID_20231125_123326.mp4 VID_20231125_123124.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.