Generał1

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Generał1

Reputacja

1. Generał1

Swiatla dzienne

Byla sciagana ochrona komponentu,ale po tym zabiegu funkcja ta byla na wyswietlaczu i dzialala.
  2. Generał1

Swiatla dzienne

Poprzednio mialem chorusa i ta funkcja byla,w tym concercie tez to mialem ale zniklo.
  3. Generał1

Swiatla dzienne

Witam,posiadam radio concert i na wyswietlaczu nie moge wylaczyc swiatel dziennych.Dodam ze funkcja ta jest zakodowana vcds a na wyswietlaczu jej nie ma.Czy ktos wie jak to opanowac.
  4. Generał1

Aux w concert

Czy kodowanie aux w radio concert h03 0310 jest takie samo jak w symphony?
  5. Wrclaguna masz moze te czesci,bo jak pamietam to kiedys pisales ze masz.Acha a ramka przy biegach tez do wymiany czy tylko przy monitorze?
  6. Problem jest taki ze do chorusa nic nie podchodzi.Dlatego najpierw musze wymienic z chorus na concert,i dlatego pytam co musze wymienic.
  7. Wiem ze temat juz byl walkowany,ale prosze o dokladne wytlumaczenie.Posiadam a4 b8 i radio chorus.Chcialem zamontowac android ale do mojego radia nie ma zamiennika.Co musze wymienic zeby zalozyc android..
  8. Witam,czy do mojego a4 b8 z radiem chorus mozna zamontowac bluethoon
  9. Generał1

Radio

Nie robie szkod wycieraczki ustawilem sobie tak ze sie nie wlaczaja po jednej kropli deszczu.
  10. Generał1

Radio

Panowie jeszcze w sprawie tego kodu dostepu.Wpisujac kod dostepu w innym sterowniku po akceptacji,wszedlem w adaptacje i moglem otworzyc sobie liste co sie tam znajduje.W ten sposob zmienilem czulosc czujnika deszczu,nie musialem szukac ktory kanal jest do czego.
  11. Generał1

Radio

Panowie nie chodzi oto zeby naprzyklad fale ustawic lub cos podobnego.Chodzi oto ze gdybym mial kod z dostepu upowaznionego,to jest szansa ze pojawi sie lista co na ktorym kanale jest np.czas grania radia po wylaczeniu auta itp.Takie listy mam w innych sterownikach.
  12. Generał1

Radio

Nic powaznego.Chcialem przejzec kanaly,czy mozna cos nowego zakodowac.
  13. Generał1

Radio

Kolego wrclaguna da sie cos zrobic z tym kodem.
  14. Generał1

2008r. Radio chorus 3, bez MMI