-
-
Termostat
Witam założyłem nowy termostat tej firmy co na zdjęciu moze on nie działa skoro dolny wąż jest zimny.
-
Zimno w aucie
Co do adaptacji klapek to szwagier coś wspominał że trzeba zrobić w sobotę będę wszystko wiedział jeszcze raz dzięki za podpowiedz ?
-
Zimno w aucie
Ok tak zrobię ? dzięki za podpowiedz mam nadzieję że to będzie to ?
-
Zimno w aucie
Program ma szwagier, przyjedzie w sobotę to zobaczymy co i jak ?
-
Zimno w aucie
A co to vcds-a? Chodzi o program? Czy coś takiego? ?
-
Zimno w aucie
Błędy będę musiał też sprawdzić, dzięki
-
Zimno w aucie
No właśnie też tak myślałem że to mogą być klapki bo węże i nagrzewnica drożna, termostat i pompa wymieniona, płyn o kolorze prawidłowym więc czas zajrzeć do kabiny dzięki ? pozdrawiam
-
GRZECHUGrzechu zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Zimno w aucie
Ale jak UPG to chyba w plynie byłby olej?? A u mnie płyn jest normalny. A może to te klapki od nawiewów?
-
Zimno w aucie
Witam, mam pytanie co może nie działać skoro wymieniłem pompę wody, termostat i sprawdziłem węże i nagrzewnica jest drożna a nie grzeje w aucie, jedynie jak agresywniej pojeżdżę to zaczyna grzać a kiedy się zatrzymam i chwilkę po stoi na biegu jałowym to leci zimne powietrze, czy ktoś wie co moze być nie tak? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam