Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zimno w aucie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie co może nie działać skoro wymieniłem pompę wody,  termostat i sprawdziłem węże i nagrzewnica jest drożna a nie grzeje w aucie, jedynie jak agresywniej pojeżdżę to zaczyna grzać a kiedy się zatrzymam i chwilkę po stoi na biegu jałowym to leci zimne powietrze, czy ktoś wie co moze być nie tak? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam 

Edytowane przez GRZECHUGrzechu

Opublikowano

UPG 

Opublikowano
  • Autor

Ale jak UPG to chyba w plynie byłby olej?? A u mnie płyn jest normalny. A może to te klapki od nawiewów? 

Opublikowano

No to VAG i sprawdź błędy.

Opublikowano

Jeśli silnik łapie temperaturę i nagrzewnica jest drożna to skupił bym się nad sterowaniem ogrzewania, moze klapka ciepło- zimno stoi. 

Opublikowano
  • Autor

No właśnie też tak myślałem że to mogą być klapki bo węże i nagrzewnica drożna, termostat i pompa wymieniona, płyn o kolorze prawidłowym więc czas zajrzeć do kabiny dzięki ? pozdrawiam 

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Fido napisał:

No to VAG i sprawdź błędy.

Błędy będę musiał też sprawdzić, dzięki 

Opublikowano

Masz vcds-a?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Lukas84j napisał:

Masz vcds-a?

A co to vcds-a? Chodzi o program? Czy coś takiego? ?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, GRZECHUGrzechu napisał:

A co to vcds-a? Chodzi o program? Czy coś takiego? ?

Program ma szwagier, przyjedzie w sobotę to zobaczymy co i jak ?

Opublikowano

Dobra, to odkreć schowek tam bedzeszy miał silniczki sterujące klapkami, demontuj je i rozbież, przemyj potencjometry najlepiej jakimś uniwersalnym zmywaczem, nasmaruj zębatki złóż spowrotem w takiej samej pozycji. 

Opublikowano

Miałem B6 i z 5 silniczków 4 wywalały błąd w vcds po wyczyszczeniu już żaden. Zróbcie ze szwagrem adaptację klapek nawiewu. 

Edytowane przez Lukas84j

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Lukas84j napisał:

Dobra, to odkreć schowek tam bedzeszy miał silniczki sterujące klapkami, demontuj je i rozbież, przemyj potencjometry najlepiej jakimś uniwersalnym zmywaczem, nasmaruj zębatki złóż spowrotem w takiej samej pozycji. 

Ok tak zrobię ? dzięki za podpowiedz mam nadzieję że to będzie to ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Lukas84j napisał:

Miałem B6 i z 5 silniczków 4 wywalały błąd w vcds po wyczyszczeniu już żaden. Zróbcie ze szwagrem adaptację klapek nawiewu. 

Co do adaptacji klapek to szwagier coś wspominał że trzeba zrobić w sobotę będę wszystko wiedział jeszcze raz dzięki za podpowiedz ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.