-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Wyeksploatowany dwumas będzie hałasował przy zapalaniu i gaszeniu.
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Temat wibracji w multitronicu to temat rzeka, borykam się z nim już od roku, zostały mi do wymiany tuleje w sankach przednich, jak to nie pomoże to tylko zostaje mechazm różnicowy w skrzyni, który sobie raczej odpuszczę.
-
Przeguby do Audi A4 B6/B7
Powinieneś dać radę wyciągnąć półosie bez rozpinania zawieszenia.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Kolega dowiedziałeś się jaka jest przyczyna tych Twoich objawów?
-
Lukas84j obserwuje zawartość Jakie opony letnie do tych alusów? , Audi a4 b6 1.8t co to za katrolka i za co odpowiada?? , Uchwyt na telefon i 2 innych
-
Audi a4 b6 1.8t co to za katrolka i za co odpowiada??
Masz jakiś problem z poziomowaniem reflektorów.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja mam LDV. Napisz mi proszę na PW jaki koszt u Ciebie wymiany oleju wraz z częściami?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
0AN będzie widoczne na wlepce z kodami? Bo mam C6 po lifcie i chciałbym to sprawdzić.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A były jeszcze jakieś bardziej paprawione fizycznie cz tylko soft aktualizowali?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Aha, to jak mam sprawdzić ile mam płytek?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
7-plytkowe to ilu biegowe, 7 czy 8?
-
Uchwyt na telefon
Przerób na uchwyt na smartfona na magnes lub ten automatycznie otwierany z ładowarką indukcyjną.
-
Audi A6 C6 - przód słabo hamuje
Odświeżamy temat ponieważ też mam podobny problem z hamulcami, po jeździe zauważam, że tył mam bardziej rozgrzany od przodu. Podejrzewałem nie cofanie się do końca tłoczków po odpuszczeniu elektrycznego ręcznego ale po teście vcdsem wszytko wydaję się bym z nim ok. Teraz zacząłem się przyglądać przednim hamulcom ponieważ tak jakby mniej skutecznie działały ale jaka może być tego przyczyna?
-
Chińskie pompy wtryskowe CR - wasze doświadczenia
Natomiast odnośnie wątku w temacie sprawdź w stu procentach czy to faktycznie pompa Ci grzechocze.
-
Chińskie pompy wtryskowe CR - wasze doświadczenia
Też nie widzę w tym nic dziwnego, że człowiek szuka oszczędności ponieważ oryginalne części w ASO są w kosmicznych cenach, a jak nie widać różnicy to po co przepłacać. Nie rozumiem po co te głupie teksty. Śmierdzi mi tu na kilometr hipokryzją.
-
Jakie opony letnie do tych alusów?
Proszę: https://klubaudi.pl/topic/767-dobór-felg-i-opon/
Lukas84j
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta