-
Problem z radiem
Dziękuję za informację
-
Problem z radiem
Ok. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
-
Problem z radiem
Czy przy wymianie tego panelu trzeba odłączyć akumulator? A następnie coś adaptować? Czy tylko wymiana?
-
Problem z radiem
A możesz mi podpowiedzieć w jaki sposób zdjąć ten panel?
-
Problem z radiem
No właśnie nie się tam nie wylało.
-
dmaniek obserwuje zawartość Tylna wycieraczka nie działa. , Problem z radiem i Klapa bagażnika, przewody
-
Problem z radiem
Co zrobić z taką dyskoteką? VID_20220710_101906.mp4.752749cb1e627baf87c7a65328c234ee (1).mp4
-
Klapa bagażnika, przewody
Witam wszystkich. Ostatnio miałem problem z tylną wycieraczką dlatego musiałem zdemontować osłonę bagażnika i zauważyłem takie dwa druciki które nie są połączone. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak jest i od czego one są?
-
Tylna wycieraczka nie działa.
Dziękuję za pomoc.
-
Tylna wycieraczka nie działa.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam pytanko. Muszę z tymi błędami jechać do serwisu Audi czy da się te błędy usunąć w inny sposób? Serwis skasuje majątek. Z tego co widzę też mieszkasz w DE. Można wiedzieć gdzie? Pozdrawiam
-
Tylna wycieraczka nie działa.
Ok. Dziękuję za info. A co z innymi błędami. Możesz mi napisać czego dotyczą i co z nimi zrobić? Proszę o pomoc i pozdrawiam
-
Tylna wycieraczka nie działa.
Nic nie zostało zmienione. Wszystko jest tak jak było. Nie jest to Anglik.
-
Tylna wycieraczka nie działa.
Wrzucam pełny autoscan. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże w ogarnięciu tych błędów. Pozdrawiam serdecznie.Log-WAUZZZF46HA119492-155382km.txt
-
Tylna wycieraczka nie działa.
Teraz tego skanu niestety nie mogę zrobić ponieważ to wszystko mój mechanik robił. Najwcześniej we wtorek mogę to zrobić. A co do spryskiwaczy lamp przednich to tak posiadam. Działają bez zarzutu. Czy coś jeszcze mam sprawdzić? Pozdrawiam
-
Tylna wycieraczka nie działa.
Witam. Tak jak w tytule ani tylna wycieraczka ani spryskiwacz nie działa. Po podpięciu kompa nie ma błędów. Wszystko działa wymuszone przez vcds. Więc jest na pewno sprawne. Vcds podpowiada że ma do czynienia z wersją sedan natomiast ja mam kombi. Czy ktoś wie gdzie jest problem? Być może poprzedni właściciel coś w ustawieniach zmienił. Pytanko. Co z tym zrobić. Może ma ktoś pomysł jak zmienić długie kodowanie odnośnie bitów i bajtów żeby to funkcjonowało. Może ma ktoś fotkę z tym kodowaniem tak jak to powinno wyglądać Proszę o pomoc i pozdrawiam wszystkich.
-
Problem z zapisaniem ciśnienia w kołach w Audi A4 B9
Wyszły cztery błędy, wszystkie związane z niskim ciśnieniem w kołach. Niestety nie da się ich skasować. Podobno jakiś błąd w komunikacji sterowników. Facet mówi że trzeba jechać do serwisu Audi i wgrać nową mapę.
dmaniek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta