Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zukky13

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mi tez wyskoczyl blad z adblue przy jakis 180 tysiach kilometrow, naszczescie zrobione na dodatkowej gwarancji, wymienili jakis sterownik koszt faktury 550£ i dziala spowrotem jak powinno
  2. zukky13 odpowiedział(a) na zukky13 temat w 2.0TDI
    Tak? Nawet mnie nie zalamuj bo jest to naprawde irtujace, ogolnie problem znikl na jakies 3 tygodnie i ostatnio znow powrocil, chcialbym wymienic to w polsce ale covid wszystko komplikuje
  3. zukky13 odpowiedział(a) na zukky13 temat w 2.0TDI
    Jescze nie znalazlem, na wlasna reke w intrnecie pustki, jedynie jakas niemiecka strona mi cos pokazala ale rowniez out of stock ?
  4. zukky13 odpowiedział(a) na zukky13 temat w 2.0TDI
    A jak myslicie, jesli szarpie przy ruszaniu pod dluzszej jezdzie tak +/- 20-30km dalo by rade objechac na tym do polski w wakacje, bo nie ukrywam ze wolal bym to zrobic w kraju ze wzgledu na wieksze zaufanie do naszych specjalistow a teraz przez lockdown to i tak praktycznie nigdzie nie jezdze wiec zrobie moze z 1000 mil do tego czasu czy gra nie warta swieczki i wrozenie z fusow? Co ewentualnie moze sie stac?
  5. zukky13 odpowiedział(a) na zukky13 temat w 2.0TDI
    Chetnie bym uzupelnil profil, ale b9 nie ma do wyboru ani danego silnika ? To i tak by nienajgorzej, tu chca odemnie 600£ za sama diagnostyke :/
  6. zukky13 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, wlasnie walcze ze znanym problemem w audi czyli szarpanie przy ruszaniu. Czy ktos sie orietuje gdzie i w jakiej cenie dostane sprzeglo z dwumasem do tego modelu? Przegladam google i bardzo ciezko znalesc jakiekolwiek informacje. Moze pasuje z ktorejs b8? Moze jakies inne propozycje diagnozy? Dodam ze mieszkam na wyspie i mam juz dosc placenia za diagnozy dlatego chcialbym to zorganizowac na wlasna reke i wymienic w kraju. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.