-
xxxPALUCHxxx obserwuje zawartość Mikser1234
-
Drgania na biegu jałowym
Już znalazłem powód okazało się że kostka od czujnika ciśnienia paliwa miała dwa kabelki przetarte wymieniłem i objaw znikł na amen
-
Mikser1234 obserwuje zawartość Drgania na wolnych 3.0 tdi asb , Drgania na biegu jałowym , A4 B7 3.0 TDI ASB drgania silnika...i wibracje i 2 innych
-
Drgania na biegu jałowym
Witam mam problem z silnikiem 3.0 tdi asb Opisze cały temat po odpaleniu silnika gdy sobie pracuje na ssaniu z silnikiem jest wszystko Ok po wyżej 60stopni zaczyna drgać po osiągnięciu 90 stopni przez chwilkę drga i później ustaje . Wymieniłem całe sprzęgło , nowy rozrząd , nowa przepustnica , cały egr nowy , wtryskiwacze nie ciekną były sprawdzone na maszynie , żadnych błędów już nie wiem co sprawdzać help IMG_0355.mov
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Nie mam właśnie żadnych błędów wymieniłem rozrząd całe sprzęgło przepustnice przepływke wtryski są dobre świece kable od świec egr już sam nie wiem poduszki całe są
-
A4 B7 3.0 TDI ASB drgania silnika...i wibracje
Witam mam te same objawy tylko ze po rozgrzanym silniku ustaje całkiem
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Już nic nie drga
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Przepływomierz był zepsuty i czujnik ciśnienia paliwa
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Siema napisz do mnie
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Siema już odkryłem czemu drgał
-
[B7 ASB] Modyfikacje silnika 3.0 TDI
Ja mam 260 km i 608 nm
-
zaślepienie klap wirowych - czy ktoś to robił ?
Mam usunięty Dpf wywalone klapy wirowe a egr zostawiam bo w zimę będzie dłużej grzał
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Nie mogę otworzyć tych zdj
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Masz może schemat podciśnień które warto sprawdzić ?
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Na zimnym silniku jak jest na ssaniu to nie trzęsie , dziś sprawdzałem wtryski żaden nie przelewa ani nie jest uszkodzony , rozrząd nowy
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Po dodaniu gazu ustępuje więc zwiększyłem obroty ale to też nic nie dało , skrzynia manual przy zmianie biegów nic nie szarpie , po wciśnięciu sprzęgła też delikatnie wibruje , myśle że jak były by to poduszki to cały czas by drżał a te objawy raz są raz nie
-
Drgania na wolnych 3.0 tdi asb
Witam mam mały problem 3.0 tdi asb 233km problem polega na tym że lubi sobie delikatnie drgać raz są te objawy raz nie . Wtryski są dobre , całe sprzęgło wymienione , poduszki całe co jeszcze sprawdzić a i też zauważyłem że jak na rozgrzanym silniku nacisnę podgrzewanie tylnej szyby to ustaje delikatnie .