Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mikser1234

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. xxxPALUCHxxx obserwuje zawartość Mikser1234
  2. Już znalazłem powód okazało się że kostka od czujnika ciśnienia paliwa miała dwa kabelki przetarte wymieniłem i objaw znikł na amen
  3. Mikser1234 opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Witam mam problem z silnikiem 3.0 tdi asb Opisze cały temat po odpaleniu silnika gdy sobie pracuje na ssaniu z silnikiem jest wszystko Ok po wyżej 60stopni zaczyna drgać po osiągnięciu 90 stopni przez chwilkę drga i później ustaje . Wymieniłem całe sprzęgło , nowy rozrząd , nowa przepustnica , cały egr nowy , wtryskiwacze nie ciekną były sprawdzone na maszynie , żadnych błędów już nie wiem co sprawdzać help IMG_0355.mov
  4. Nie mam właśnie żadnych błędów wymieniłem rozrząd całe sprzęgło przepustnice przepływke wtryski są dobre świece kable od świec egr już sam nie wiem poduszki całe są
  5. Witam mam te same objawy tylko ze po rozgrzanym silniku ustaje całkiem
  6. Już nic nie drga
  7. Przepływomierz był zepsuty i czujnik ciśnienia paliwa
  8. Siema napisz do mnie
  9. Siema już odkryłem czemu drgał
  10. Ja mam 260 km i 608 nm
  11. Mam usunięty Dpf wywalone klapy wirowe a egr zostawiam bo w zimę będzie dłużej grzał
  12. Nie mogę otworzyć tych zdj
  13. Masz może schemat podciśnień które warto sprawdzić ?
  14. Na zimnym silniku jak jest na ssaniu to nie trzęsie , dziś sprawdzałem wtryski żaden nie przelewa ani nie jest uszkodzony , rozrząd nowy
  15. Po dodaniu gazu ustępuje więc zwiększyłem obroty ale to też nic nie dało , skrzynia manual przy zmianie biegów nic nie szarpie , po wciśnięciu sprzęgła też delikatnie wibruje , myśle że jak były by to poduszki to cały czas by drżał a te objawy raz są raz nie
  16. Witam mam mały problem 3.0 tdi asb 233km problem polega na tym że lubi sobie delikatnie drgać raz są te objawy raz nie . Wtryski są dobre , całe sprzęgło wymienione , poduszki całe co jeszcze sprawdzić a i też zauważyłem że jak na rozgrzanym silniku nacisnę podgrzewanie tylnej szyby to ustaje delikatnie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.