Treść opublikowana przez Jamal1888
-
Pompa wysokiego ciśnienia w A4 B8 2.0 TDI 143KM
Witam A więc ostatnio usłyszałem z pod maski dziwny gwizd który wydobywa się z pompy paliwa A dokładnie z tego kapelusza czarnego jak go przytrzymam to ucicha A jak stuknę to gwiżdże miał ktoś kiedyś taki problem albo wie co znajduje się tsm pod tym paleluchem?
-
Wyświetlacz radia Concert A4 B8
Witam przyszedł czas na mój wyswietlacz w dzień juz nic nie widać A więc miałbym pytanko mam u siebie wyswietlacz 8T0919603A i pytanie dla was bo gdzieś słyszałem że im dalej alfabetu tym lepszy ten wyswietlacz tzn. Nowszy i znalazłem takiego z końcówką F macie może jakieś przygody z tym? Czy pasuje czy lepszy jest Radio concert
-
Wałki balansowe
To np. Jak o jeden ząb to bardzo czuć to?
-
Wałki balansowe
Na wolnych obrotach? I czy duże?
-
Wałki balansowe
Takie szybkie pytanie jeżeli walki balansowe w module pompy oleju będą źle ustawione nawet i jeden ząb to czy będzie to odczuwalne i czym może to skutkować?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K39A038494 Z góry dzięki
-
DPF 2.0 143KM
Witam co sądzicie o wywaleniu dpf i wyłączeniu egr? Ma to jakieś zalety czy wady?Oczywiście nie mówiąc o ekologii.
-
Zamek lewy przód
Witam nie wiem czy czy dobry temat ale zapytam się. Otóż mam taki problem bo ostatnio z ciekawości chciałem otworzyć auto normalnie z kluczyka (grotem) po czym okazuje się że ani się nie otwiera ani nie zamyka od czego by zacząć czy to zamek popsuty dodam że centralny dziala.
-
4, 5, 6 biegu gdy daje buta to trzęsie budą.
- 4, 5, 6 biegu gdy daje buta to trzęsie budą.
Da radę wymienić te dwa łożyska bez ściągania skrzyni? I w jakiej cenie to mniej więcej może kosztować?- 4, 5, 6 biegu gdy daje buta to trzęsie budą.
Witam posiadam piękną audiczkę tylko jest jeden problem... przy 4, 5, 6 biegu gdy daje buta to trzęsie budą. Sprawdziłem na podnośniku od razu przeglub y wewnętrzne No i z prawej strony czyli od pasazera nadaje się do wymiany (straszny luz )ale zastanawia mnie jedno bo jeszcze złapałem za flansze która wchodzi do skrzyni i tam też to lata jak porąbane co się mogło tam stać i jaki to będzie wydatek?- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
1000w 250 rms podobno- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
A wiec robota zakończona sukcesem finalnie 1000w nie było trudno ale bardzo czasochłonne żeby to jakoś do porządku zrobić czas 4h na tip top.- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
Okej dzisiaj dam znacz czy operacja się powiodła- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
I jeszcze mam jedno pytanko jak już bym M schemat to pod jakie głośniki się podłączyć?- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
I czy masz może schemat przewodów do którego się podpiąć?- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
No to tak zrobię A mam pytanie kolejne czy jak odepnę radio to kod będę musiał podać?- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
A jakoś z tylnich głośników nie da się żeby nie pruć prawie całej dechy ?- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
Właśnie mam ten adapter i to jest rca. A chodzi mi właśnie gdzie znajdę przewody od głośników najbliżej bagażnika żeby nie ciągnąć aż do samego radia tego wszystkiego. Robiłem w poprzednich autach takie coś tylko w tym nje mam pojęcia gdzie mogę znaleźć najbliżej te przewody od głośników moze w bagażniku będą tam w nadkolu co powinien być wzmacniacz oryginalnie Wzmacniacz będzie zasilał tylko soobower bo głośników się nie opłaca- Montaż nie oryginalnego wzmacniacza
Witam jutro zamierzam wziąść się za włożenie nie oryginalnego wzlaczniacza oraz tuby i teraz mam już plus i minus włączenie wzmacniacza po zapłonie tez A skąd najlepiej wziąść sygnał dźwiękowy na tan adapter rca? Oryginalnie w aucie nie ma ani wzmacniacza ani soobower lewa wnęka pusta jest.- Podstawa filtru oleju 2.0 CR 143km
Witam uszczelniał ktoś podstawę filtru oleju jaki dostęp do tego i ile z tym roboty?- Jakie MMI posiadam?
- Soobower i wzmacniacz
A tak z innej bajki bo nie chce mi się tworzyć nowego wątku w mojej niuni nie ma niestety multi kiery No i pytanie brzmi czy da się jakoś zamienić na multi i jak to wygląda- Soobower i wzmacniacz
Czyli juz wiem ze nie warto pokonać się w oryginał dzięki bardzo za pomoc ?? - 4, 5, 6 biegu gdy daje buta to trzęsie budą.