Legion66689

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Legion66689

Reputacja

1. To teraz jeszcze zostaje jeszcze znaleść kogoś kto mi to dobrze zrobi?
  2. Z jakim mechanikiem nie rozmawiam to słyszę ze nie może znaleść zestawu naprawczego prawej strony, lub wymiguje się od zrobienia tego i każe zawieść do ASO dlatego zacząłem pytać tutaj.
  3. Napisałem: „Miał ktoś podobny problem i może polecić jakiegoś „znachora”w tym temacie?‍⚕️Najlepiej w okolicach Krakowa , który sprawnie rozwiązałby ten problem. Czy może szukać pomocy w serwisie Audi?” Czytanie ze zrozumieniem się kłania? oczywiste że będę wdzięczny jeśli ktoś poleci mi kogoś kto mi to ogarnie nie koniecznie ASO.
  4. Witam, też mam luzy ( na obydwóch półosiach) mogli byście mi polecić kogoś kto rozwiązał by ten problem w okolicach Krakowa - Śląska- Tarnowa pacjent to Audi A4 B9 niżej dodaje filmik jak wygląda to u mnie? IMG_4991.MOV
  5. Jakieś wyjście musi być, z tego co wiara tutaj pisze to nie jestem jedyny z takim problemem i mimo tego nikt nie zostawił nerek ?
  6. Witam, od niedawna posiadam Audi A4 B9 2.0 tfsi 2016 r, w automacie. W momencie gwałtownego przyspieszania słychać jest metaliczny dźwięk?. Gdy wjechałem na podnośnik okazało się że obydwie półośki mają luzy ( z prawej strony większy). Miał ktoś podobny problem i może polecić jakiegoś „znachora”w tym temacie?‍⚕️Najlepiej w okolicach Krakowa , który sprawnie rozwiązałby ten problem. Czy może szukać pomocy w serwisie Audi?? Poniżej dodaje filmik dla naświetlenia problemu? IMG_4991.MOV