-
K1004 obserwuje zawartość Problem z załączeniem klimatyzacji , Auto po wymianie turbo oraz egr przechodzi w tryb awaryjny. , PRZELACZNIK AUTO i 1 inny
-
Auto po wymianie turbo oraz egr przechodzi w tryb awaryjny.
Witam. Chciałbym zapytać o problem związany z moim samochodem. Pacjent to Audi a4b8 2012 rok 177 km CGLC program na 210 km. Zakres prac przy aucie jest na zdjęciach ale między innym wymiana turbo oraz egr Problem odrazu po wyjeździe z warsztatu auto tryb awaryjny myga kontrolka świec brak mocy zgaszę auto zapale jest okiej usunę błąd jest okiej na 5 min jazdy gdzie może być przyczyna ? Błędy również na zdjęciu OBD II wykryło . Mechanik mówił że nie ma pojęcia pierwszy raz się z tym spotyka. Na dole logi oraz zakres prac i błędy. Gdzie szukać przyczyny ? att.sw7av-oZlBCR7foBqBEIEF9kKkBUmGScsxv_FMXWyM8.mp4
-
PRZELACZNIK AUTO
Raczej wszysko jest oryginał. Wczoraj zapaliły się Ledy ale tylko kawałek cienia się zrobi i już się świec wszysko
-
PRZELACZNIK AUTO
Witam. Chciałbym doradzić się zapytać czy jeśli mam czujnik zmierzchu i jest on w pozycji AUTO to jest możliwość ustawienia w vcds aby świecił się w dzień tylko pasek led a po zmroku automatycznie zapalało się razem z światłem mijania? Teraz w dzień mam i led+swiatla
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
Wszysko działa jak należy dziękuję za pomoc.
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
Interior light miałem na 5 ustawione też nie działało gdzieś przeczytałem że czasami na 7 trzeba i może zadziałać ale się nie udało
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
A jak ustawić żeby te oświetlenie naprawić? Mógłbym prosić o pomoc
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
-
Brak regulacji oświetlenia w MMI
Witam. Zrobiłem wszysko zgodnie z instrukcja oraz kodowanie z instrukcją na forum reset mini ale nadal nie mogę regulować natężeniem światła w przestrzeń nóg gdzie szukać problemu?
-
Po włączeniu przyciskiem klimatyzacji nie załącza się klimatyzator
A można jakoś to przywrócić żeby dobrze to bylo?
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
I ta metoda bedzie najpewniejsza więc tak będę musiał zrobić ale najpierw wymienię tę czujniki temperaturu co jest na niebiesko na obrazku teraz pytanie jak ten czujnik ma oznaczenie ktoś może wie? Dzięki za pomoc
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
Właśnie ja nie zmieniałem nic w kodowaniu ale za poprzedniego właściciela nie ręczę bo trzeba było przywrócić kilka rzeczy które on pokręcił ale czy jest możliwość żeby to jakoś naprawić?
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
Log-WAUZZZ8KXDA083232-262780km.txt
-
Problem z załączeniem klimatyzacji
Witam. Czy podane wartość ujemne w odczytach temperatur mogą być przyczyną że nie załącza się klimatyzacja. Proszę o pomoc
-
Po włączeniu przyciskiem klimatyzacji nie załącza się klimatyzator
Jeśli chodzi o ten sterownik nie wiadomo mi o żadnym dodatkowym ogrzewaniu
K1004
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta