Jump to content

paulosuc.

Pasjonat
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About paulosuc.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. i sprawa się wyjaśniła. na trzecim śruba dociskająca była luźna. Niestety zerwany gwint w głowicy. Czy ktoś może stosował tych rozwiązań naprawczych do gwintów wewnętrznych? Tak aby uniknąć demontażu głowicy
 2. no tak... a w tym czasie 3 sięga maxa ;( będę rozbierał i zobaczymy
 3. Witajcie, kupiłem a4 b6 2001. Z tego co się dowiedziałem to był wymieniany moduł komfortu. Aktualnie jest: Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AC Component: Komfortgerát T9F 0313 Coding: 06859 Shop #: WSC 63351 niestety jak wspomniał właściciel - po wymianie moduły na FIS-ie będnie były wyświetlane strony otwartych drzwi. I faktycznie otwarcie drzwi kierowcy skutkuje na FIS-ie wskazaniem otwartych drzwi pasażera (i na odwrót). Jak to można przekodować?
 4. logi pod poniższym linkiem: http://vaglogi.pl/log-013_018_023_eeIg065.html drgania pojawiają się mniej więcej w chwili jak wartość na pierwszym i drugim przekroczy poziom "-1"
 5. Witajcie, pozwolę sobie odświeżyć temat. 1.9 AWX po wymianie naprawie pompek. wymiana uszczelnień oraz tych metalowych elementów od strony sprężyny. Wszystko poskręcane. Auto opala od strzała, jak jest zimny to chodzi równiutko. niestety jak się rozgrzeje to zaczyna telepać. Był błąd czujnika temperatury paliwa i podejrzewałem, że to przyczyna. Uszkodzony był przewód przy wtyczce. Po naprawie błąd skasowany ale niestety sytuacja z telepaniem nadal występuje. Gdzie szukać przyczyny?
×
×
 • Create New...