Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakfra95870

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakfra95870

  1. Hej zegary po regeneracji A błąd dalej jest co może być nie tak , zaznaczę że wszystkie żarówki stopu są nowe i sprawne nawet w 3 świetle, brak mi pomysłu może być coś z wiązką?
  2. Chłodniczka odkręcona, lecz uszczelka prawie jak nowa elastyczna nie wygnieciona , kurczę. Zauważyłem że przepustnice od dołu mam zachlapaną olejem i nie mogę dojś skąd tam się olej mógł pojawić.
  3. Witam, mam pytanie, pojawia się mi co prawda w małych ilościach olej w okolicach filtra oleju , obstawiam że to wina tego oringu który jest przy chłodniczce oleju. Ale czy są jakieś inne możliwe opcję po za tym miejscem z którego mogło by puszczać olej , że gromadzi się w tych okolicach ? Nie dokręcenie filtra odrzucam bo jest okej, wiem że może być to jeszcze czujnik ciśnienia oleju Ale czy po za nim są jakieś jeszcze inne opcje ? Pozdrawiam
  4. Ok, udało się okazało się z przy mocowaniu zderzaka do prawej strony błotnika ktoś coś szturał przy ślizgach i jest faktycznie cofniety poprawiłem i jest git. Dzięki za pomoc ?
  5. Mam wrażenie że ta belka od zderzaka która wchodzi w podłużnice trzyma zderzak nataki odstęp tylko po poluzowaniu śrub w bagażniku to nic nie daje
  6. Właśnie patrzyłem od spodu nie widać żeby miał dzwona ani na zewnątrz zderzak też jest okej brak śladów
  7. Tak to wygląda z lewej jest ok A z prawej odstaje w załączniku foto
  8. Witam, w moim avancie nie mogę uporać się z tylnym zderzakiem A mianowicie odstaje mi z prawej strony przy reflektorze nie idzie on równo z nim tylko odstaje z lewej strony jest okej , czy jest opcja żeby go jakoś wsunąć/wcisnąć , jest tam jakaś regulacja? Pozdrawiam
  9. Auto mam od tamtego roku sierpnia i dopiero nie dawno jakieś 2 tyg temu mi ten błąd doskwiera .
  10. Witam, wiem że temat był wałkowany , ale żaden post nie pomógł w rozwiązaniu problemu dla tego ponawiam go . Wiem że oznacza to coś ze światłami stopy, wszystkie żarówki zostały wymienione profilaktycznie na nowe p21 5W jak i te w 3 świetle na w 2.3w , oraz czujnik na pedale hamulca, wszystkie styki oczyszczone A komunikat nadal się pojawia, czy np istnieje opcja że przekaźnik 387 Może mieć zimne luty ? Ewentualnie co proponujecie? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.