Jump to content

Komunikat brems licht AR B5 1.8 ADR 98r

jakfra95870
 Share

Recommended Posts

Witam, wiem że temat był wałkowany , ale żaden post nie pomógł w rozwiązaniu problemu dla tego ponawiam go . Wiem że oznacza to coś ze światłami stopy, wszystkie żarówki zostały wymienione profilaktycznie na nowe p21 5W jak i te w 3 świetle na w 2.3w , oraz czujnik na pedale hamulca,  wszystkie styki oczyszczone A komunikat nadal się pojawia, czy np istnieje opcja że przekaźnik 387 Może mieć zimne luty ?

Ewentualnie co proponujecie? Pozdrawiam 

Miałem przypadek, że licznik był winny. Podaj na pin odpowiedzialny za Brems light masę i wtedy będzie wiadomo. Jak nie zniknie to winny licznik

Auto mam od tamtego roku sierpnia i dopiero nie dawno jakieś 2 tyg temu mi ten błąd doskwiera .

Hej zegary po regeneracji A błąd dalej jest co może być nie tak , zaznaczę że wszystkie żarówki stopu są nowe i sprawne nawet w 3 świetle, brak mi pomysłu może być coś z wiązką?

Sprawdź jak pisałem wcześniej i wszystko będzie jasne

5 godzin temu, Fazii napisał:

Sprawdź jak pisałem wcześniej i wszystko będzie jasne

Licznik wysłałem w tym tygodniu do regeneracji zakład w  Żorach mi go regenerował twierdzą że naprawili licznik i powinno być okej A tu dalej ten komunikat .

Myślałem że to wina pinu 19 czerwonej kostki Ale tam jest masa poprawnie więc już zaczyna brakować mi pomysłów. 

Ten komunikat odpowiada tylko za światła stopu czy coś jeszcze ? 

Skoro twierdzisz, że na tym pinie masa jest na 100% to znaczy, że licznik jest walnięty.