Treść opublikowana przez golobplw1
-
Wahacze górne Audi A4 B7 1.8t BFB
Witam mam zerwaną gumę na wahaczu lecz nic nie puka nie stuka Pytanie czy mozna wymienić same tuleje wahaczy czy lepiej kupic caly komplet model Audi A4 B7 1.8t BFB i jaka fir,me polecacie
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
mam ustawione na 30 stopni pelny bak benzyny robie 500 km i oblicze ile spalil L
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
Mam w zbiorniku 80 procent paliwa jezdzac na gazie na fisu maleje ciagle a kreska od wzkaznika benzyny podnosi sie wciaz do gory nie stoi w miejscu
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
I z tym wskazaniem benzyny nic nie da sie zrobić ? zeby to nie wprowadzało w błąd ?
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
? mozesz to rozwinac ?
-
Modyfikacja 1.8t
to widze ze nie warto pchac pare tys zeby uzyskać 200 koni ..
-
Modyfikacja 1.8t
Witam posiadam audi A4 B7 1.8t z instalacja gazową STAG auto jest po stage 1 auto generuje moc 188 koni planuje zamontowac wtryski or430CC zmienić Intercooler na wiekszy oraz zrobic Downpipe Jaki przyrost moge mniej wiecej mieć po tej modyfikacji i strojeniu ?
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
po zatakowaniu fis obliczyl 690 zasiegu jadac do pracy 3 dni pokonujac 30 km w dwie strony poazkuje mi juz 630 i ciagla na fis spada tak i wskazowka leci w góree
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
wskazowka opada mniej wiecej na fisie po przejechaniu 10 15 km uybywa 10 zasiegu na fisie i wskazowka ciagle sie rusza jak by benzyne bralo po 3 dniach od zatakankowania wskazowka dosc mocno poszla do gory jak by ubylo benzyny
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
Po odłączeniu akumulatora fis pokazuje wiecej paliwa w baku takze wskazowka zmienia miejsce na wiecej ilosci w baku Czy kalibracja poziomu paliwa pomoze ? ktos to robil ?
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
Ponowie temat mianowicie mam cały bak pb i tak wskazówka od pb leci do góry jak by ubywało benzyny i fis rowniez leci w dol jezdzac na lpg ... bylem u gazownika to stwierdzil ze jest wszystko ok ze auto nie jezdzi na benzynie tylko normalnie na gazie ... to w czym tu jest problem bo mega wkur mnie to ... wiadomo ze cos musi brac benzyny ale nie ze ja po 3 dniach na ekranie fisu widze 50 km mniej zasiegu jezdzac na lpg gdzie gaz przelacza sie po osiagnecia 60 stopni to po przejachaniu 2 3 km chodzi juz gaz ...
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
ile litrów ? komputer fis nie bedzie wtedy głupiaj przy takiej ilości pb ? bo wczesniej tankowalem normalnie za 50 zl i to starczalo spokojnie na miesiac jazdy a teraz ledwo na 5 dni i zero na fisu ...
-
Auto jadąc na lpg ubywa benzyny
Witam posiadam instalacje gazowa STAGA i od pewnego czasu jezdzac tylko na lpg pobiera mi rowniez duzo pb ... W czym moze byc problem bo gazownik stwierdzil iz nie jest mozliwe zeby auto palilo lpg z pb ... jakies porady ?
-
Intercooler do Audi a4 B7 1.8t
Witam gdzie znajde warsztat który załozy mi od podstaw intercooler do Audi a4 B7 1.8t ? Najlepiej Bydgoszcz lub okolice ?
-
Wtryski 320cc bex do Audi A4 1.8t benzyna B7 2004r
Witam kupię 4 wtryski 320cc bex 190 km do audi a4b7 1.8t Ktoś ma ? Poda ktoś linki namiary ?
-
Nadmierne zuzycie oleju
i w takim przypadku turbo do regeneracji ?
-
Nadmierne zuzycie oleju
parametry turbo wzorowe standardowo dmuchalo .06 bara teraz dmucha 1.0 bo samochod po strojeniu
-
Nadmierne zuzycie oleju
Witam jestem posiadaczem Audi a4 B7 1.8t gdy kupilem samochod zrobilem rozrzad i wymiana oleju zrobilem 7 tys km dolewajac 1 l oleju po roku czasu samochod bierze strasznie duzo oleju 1l na 1000 km ... auto nie dymi bledow nie ma co moze byc przyczyna ? nigdzie wyciekow nie ma
-
Różnica mocy miedzy benzyną a LPG
Tuner stwierdził że cofanie zapłonu wynika z wadliwego paliwa i nie hejtuj mnie bo daje auto do fachowca to on ma rb a ja nie wrozka
-
Różnica mocy miedzy benzyną a LPG
Witam posiadam audi A4 B7 1.8T 2004 r auto jest po chiptuningu moc jaką generuje na LPG to 186 koni natomiast na benzynie tylko 174 ... Pytanie skąd wynika taka różnica mocy ? Przed strojeniem rowniez auto nie posiadało mocy seryjnej ze 163 koni wypluło tylko 145 a na lpg było znowu wiecej .. Pytanie co mu dolega byla robiona diagnostyka na ktorej wyszlo ze cofa sie jej zapłon lecz zaden fachowiec nie jest w stanie stwierdzić przyczyny . Moze ktoś ma jakas rade ?