Treść opublikowana przez piotr115
-
Webasto a4b6 1.8 2004
Czesc mam a4 b6 sedan s line 2004 1.8 z webasto właczam go takim pokrętłem i przelaczniku ( tunel srodkowy ) webasto działa ale nie wiem czy miało sterowanie z pilota . Nie ukrywam chciałbym zakupic takiego pilota i załączac webasto zdalnie przed wyjsciem z domu . Czy mozecie mnie naprowadzić ( doradzic )jakie mam webasto , czy mam w nim zdalne sterowanie z pilota tylko go nieposiadam . I czy trzeba go adoptowac , kodowac ? nie znam się na tym a jestem zainteresowany kupnem takiego pilota tylko czy zadziała ? pozdrawiam . p.s może ktoś z was wie gdzie sprawdzę jakie mam wersje , numer webasto lub sprawdzi mi za pomocą numeru win z góry dziękuję za wasze zaangazowanie w sprawie
-
Ciśnienie paliwa a4b6
przepraszam za zamieszanie nie sprawdziłem ..zamówiłem teraz się zgadza . Kupię takie jak kolega a zestaw zatrzymam, przyda się do sprawdzenia kompresji a nie cisnienia paliwa ech gapa ze mnie za duzo pracy
-
Ciśnienie paliwa a4b6
podasz numer koncówki ? moj zestaw za 50 zł nie dał rady MIERNIK TESTER POZIOMU KOMPRESJI BENZYNA 0-20 BAR za 49,90 zł z ŁÓDŹ - Allegro.pl - (9272548666) ALLEGRO.PL Kup taniej MIERNIK TESTER POZIOMU KOMPRESJI BENZYNA 0-20 BAR z ŁÓDŹ na Allegro.pl, za 49,90 zł w kategorii Narzędzia i sprzęt warsztatowy - Diagnostyka i pomiary. Opinie i recenzje czy warto kupić...
-
Ciśnienie paliwa a4b6
Jest tyle filmów i zapytan o tą przejsciówkę i cięzko znalesc odpowiedz , ale moze kupię węzyk i przykręcę obejmą
-
Ciśnienie paliwa a4b6
sprawdzałem na kompie nie ma błędów oprócz czujnika abs
-
Ciśnienie paliwa a4b6
Cześć od jakiegoś czasu moja a4b6 1.8 bfb ma problem z odpaleniem po nocnym postoju zazwyczaj odpala za 2razem . Jak już odpali to zapala od strzała Wymieniłem wkład PIERBURG 4bara wymieniłem filtr paliwa Bosch Po tym zabiegu wymieniłem świece ngk platyny 150 zł Kupiłem zestaw manometr + koncówki i one nie pasują aby się wpiąc w listwe a moze cos zle robię ? czy po odkręceniu tego zaworka trzeba odkręcic ten wentyl w listwie wewnetrzny ? Bardzo Proszę o podanie numeru przejsciówki do listwy szukałem i nieznalazłem takiej odpowiedzi . p.s zakręciłem zawór na butli i jezdziłem na pb , w zbiorniku mam 3/4 paliwa . Postoi przez noc i nie zapali za 1 razem albo próbuje zaskoczyc i nic . Prosze jeszcze raz o pomoc bo juz mam zwyczajnie dość pozdrawiam