-
GYMEISTER zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A4 b6 1.8T bex logi
To w takim razie co ?
-
A4 b6 1.8T bex logi
Na hamowni przy maxie mówił właśnie że wypadają .. jutro jadę za***ac strumienice zobaczę czy będzie lepiej .
-
A4 b6 1.8T bex logi
Powiedzieli wina osprzętu . Fura była na hamowni stawiają że kat . Może być cytując zabetonowany..
-
A4 b6 1.8T bex logi
Zawór DV sprawdzony jak pisałem wyżej . Turbo było w firmie w Iławie chłopaki po diagnostyce powiedzieli że jest w dobrej kondycji żadnych pęknięć sztanga pracuje i trzyma . Ciśnienie
-
A4 b6 1.8T bex logi
Przem8 skąd taka opinia ??
-
A4 b6 1.8T bex logi
Przem8 turbo sprawdzone jest sprawne sztanga super pracuje trzyma ciśnienie
-
A4 b6 1.8T bex logi
Log 115 bez n75 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej...
-
A4 b6 1.8T bex logi
Łukasz13 tylko 115 ?
-
GYMEISTER obserwuje zawartość A4 b6 1.8T bex logi
-
A4 b6 1.8T bex logi
Witam wszystkich jako nowy członek grupy. Jestem właścicielem Audi a4 b6 1.8 T quattro BEX . Proszę spojrzeć na logi . Już nie mam siły . Nagle stracił moc . Turbina sprawdzona zawory n75 , DV sprawdzony, sondy sprawdzone, ciśnienie pompy paliwa sprawdzone , nowy przepływomierz . Cały czas wyskakuje błąd P0299 - 002 NIEOSIAGNIETA GRANICA REGULACJI Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej...