Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8T bex logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich jako nowy członek grupy.  Jestem właścicielem Audi a4 b6 1.8 T quattro BEX . Proszę spojrzeć na logi . Już nie mam siły . Nagle stracił moc . Turbina sprawdzona zawory n75 , DV sprawdzony, sondy sprawdzone, ciśnienie pompy paliwa sprawdzone , nowy przepływomierz  . Cały czas wyskakuje błąd P0299 - 002 NIEOSIAGNIETA GRANICA REGULACJI 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej...

 

Opublikowano

Zrób loga 115 z odpieta wtyczką od n75.

Opublikowano
  • Autor

Łukasz13 tylko 115 ? 

Opublikowano
  • Autor

Log 115 bez n75 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej...

 

Opublikowano

Sztanga do podciągnięcia albo turbo padaka.

Opublikowano
  • Autor

Przem8 turbo sprawdzone jest sprawne sztanga super pracuje trzyma ciśnienie 

Opublikowano
2 minuty temu, GYMEISTER napisał:

Przem8 turbo sprawdzone jest sprawne sztanga super pracuje trzyma ciśnienie 

Serio? Tylko jest źle ustawiona.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Przem8 skąd taka opinia ??

Opublikowano

Na odpiętym n75 masz 0,29, a powinno być lekko powyżej 0,3. Różnica niewielka ale jakiś wpływ ma. SPrawdź jeszcze dv. Jak podciągnięcie sztangi nie pomoże to turbo na stół.

Opublikowano
  • Autor

Zawór DV sprawdzony jak pisałem wyżej . Turbo było w firmie w Iławie chłopaki po diagnostyce powiedzieli że jest w dobrej kondycji żadnych pęknięć sztanga pracuje i trzyma . Ciśnienie 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, GYMEISTER napisał:

Zawór DV sprawdzony jak pisałem wyżej . Turbo było w firmie w Iławie chłopaki po diagnostyce powiedzieli że jest w dobrej kondycji żadnych pęknięć sztanga pracuje i trzyma . Ciśnienie 

Powiedzieli wina osprzętu . Fura była na hamowni stawiają że kat . Może być cytując zabetonowany.. 

Opublikowano

To by cofało zapłony. 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, przem8 napisał:

To by cofało zapłony. 

Na hamowni przy maxie mówił właśnie że wypadają .. jutro jadę za***ac strumienice zobaczę czy będzie lepiej . 

Opublikowano

Nie zakladaj strumienicy, to nie polonez. 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, przem8 napisał:

Nie zakladaj strumienicy, to nie polonez. 

To w takim razie co ? 

 

Opublikowano

Dp, dp z katem albo wybijasz kata i zostawiasz ori puszkę. U tunera i tak musisz wywalić drugą sondę. Swojego kata sprzedasz za 600-1000 w zależności od skupu także jeszcze można zarobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.