Treść opublikowana przez Dawid1001
-
Dziwne stuki
Temat do zamknięcia. Okazało się ze EGR się zawiesza i dlatego chodził nie równo a po dwóch dniach całkiem stanął. Egr zaślepiony i chodzi jak złoto
-
Dziwne stuki
Teraz ja odpaliłem po całej nocy, nic nie puka tylko faluje na wolnych obrotach, jak się zagrzała. Na zimnym silniku chodziła równiej
-
Dziwne stuki
Na jakich kanałach trzeba robić logi ?
-
Dziwne stuki
Sprawdzałem na autoDna i niby faktycznie przegląd się zgadza w książce serwisowej na niemieckich przeglądach również się zgadza. Dodam tez ze te stuki nie są cały czas tylko zdarzyły mi się dopiero pierwszy raz w ciągu kilku dni
-
Dziwne stuki
Witam, niedawno zakupiłem b7 2.0tdi 170 koni z 2007r i przebiegiem 150000tysiecy. Do tej pory było wszystko super tylko czasem falowała na postoju. Wczoraj po małej trasie usłyszałem dziwne głośne metaliczne stuki z okolic przodu silnika. Zatrzymałem się zgasiłem na chwile sprawdziłem olej chwile postałem po czym ponownie odpaliłem i stuki ustały. Na OBDeleven nie wykryło żadnych błędów auto miało moc do końca. Planuje w ten weekend dłuższa trasę i te stuki mnie troszkę zniechęciły. Proszę o jakaś podpowiedz może ktoś miał coś podobnego
-
Pilny problem pomocy
Witam wszystkich i proszę o pomoc , jestem w trasie i moja audi, 1.8t AVJ zaczęła na wolnych obrotach się telepać, podłączyłem vaga i wyskoczył mi błąd ze zdjęcia. Do domu mam jescze 500 km rozrząd ma Max 5 tysięcy przejechane. Błędu nie da się usunąć. Pytanie brzmi czy jechać z tym czy laweta. ? Moc ma na wysokich obrotach jest wszystko dobrze. Dziękuje za odpowiedz
-
Logi
Dzięki, jak będę coś takiego miał to się odezwie jeszcze raz z prośba o pomoc, pozdrawiam
-
Logi
Wiec chyba będzie lepiej jak sobie odpuszczę diagnostykę aż do powrotu do pl. A odnośnie tej sztangi l, trzeba ja delikatnie popuścić ?
-
Logi
Tak to już kolejny temat, jestem za granica i co weekend jeżdżę od mechanika do mechanika który twierdzi ze zrobi logi, i kolejny się nie popisał, zamawiam OBDeleven i postaram się to ogarnąć sam w najbliższym czasie
-
Logi
Dodałem jakby zrzut ekranu z nagranymi wykresami, z kodów 115/118 IMG_3535.MOV
-
Logi
Proszę o pomoc, Czy da się z tego coś sprawdzić i ewentualni powiedzieć co Jest grane ? Audi a4b6 1.8t dziękuje i przepraszam jeśli coś zrobilem Źle IMG_3535.MOV
-
Witam, proszę i o pomoc w odczytaniu logów. Dziękuje za pomoc
Robił mechanik logi dynamiczne tak jak jest tam napisane. Tylko nie wiem dlaczego nie dawał do odciny. Mówił ze to wystarczy 002+033 003+020 115+118 Wysłał mi to co jest na tym nagraniu Osobiście tego nigdy nie robiłem wiec stwierdziłem ze on wie co robi i jest dobrze IMG_3384.MP4
-
Witam, proszę i o pomoc w odczytaniu logów. Dziękuje za pomoc
Czyli to nie to ? Możesz podesłać E-maila. Wyślę ci to co mi mechanik. U mnie się otwiera na telefonie tak IMG_3382.MP4
-
Witam, proszę i o pomoc w odczytaniu logów. Dziękuje za pomoc
Log-Log.txt Log-Log1.txt Log-Log 2.txt Log-Log1 2.txt Log-Log2 2.txt Log-Log2.txt
-
Jaki wybrać
Nie chodzi mi o kabelki czy płytki, pytam i ten konkretny. Dużo podróżuje i chce go używać czasem w trasie lub gdzieś za granica
-
Jaki wybrać
Zobacz ofertę: Interfejs diagnostyczny tester skaner Launch PL allegro.pl ALLEGRO.PL witam, czy polecacie diagnostę z tego linku ? Mam problem z audi każdy pisze żeby zrobić logi a nie mam czym. Wiec zamierzam kupić coś czym mógł bym zrobić logi. Jeśli nie opłaca się tego kupować to polećcie coś lepszego. Dzięki j pozdrawiam
-
Zawór n75
I co byś proponował w ciemno wymienić ? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi
-
Zawór n75
Polecisz jakiś n75 ? Najlepiej z Allegro
-
Zawór n75
Ale teraz po podłączeniu poprawnie n75 choć na chwile wróciła moc, na różnych obrotach, może n75 walnięty i dlatego równo nie ciągnie
-
Zawór n75
Nie mam jak, jestem za granica i nie mam komputera. A jak mówię tutaj mechanikom o lochach to nie wiedza o co chodzi
-
Zawór n75
Dzięki kolego, właśnie teraz tak go założyłem, wcześniej był inaczej i brakowało mocy. Teraz moc jest tylko przez chwile, tzn 10 sekund jest później nie ma później znów jest
-
Zawór n75
Witam, jak prawidłowo powinien być podpięty zawór n75 w a4b6 1.8t avj, na każdym forum jest inaczej, czy to ze zdjęcie jest prawidłowo Dziękuje za pomoc
-
Podłączenie podciśnienia
Witam, gdzie powinien być podpięty wężyk ciśnienia z filmiku. I za co on odpowiada pacjent to a4b6 1.8t avj Dziękuje za pomoc IMG_3276.MOV
-
Brak mocy
Jak wykonać te logi ? Bo jestem za granica i znajomy co ma komputer nie bardzo się orientuje jak to wykonać
-
Brak mocy
Witam, posiadam a4b6 1.8t avj . borykam się od dłuższego czasu z brakiem mocy, mianowicie na początku mechanik stwierdził luźny łańcuch rozrządu i ze to ten powód. Stało się tak ze silnik padł, zakupiłem słupek po remoncie, ale znów są te same objawy. Wymieniłem n75 DV sprawdziłem szczelność i dalej nic. Auto potrafi czasem ,,załapać „ i wtedy ciągnie jak powinno, czasem załapie od 2tysievy do 3 i urywa. Na komputerze pokazuje tylko błąd czujnika temperatury. Wymienilem go na nowy ale to nic nie pomogło, na komputerze pokazuje 110stopnj C, czy to może mieć jakiś wpływ ? Dziękuje za wszelką pomoc IMG_3059.MOV