Po jakis 20minutach poszedłem Sprawdzic raz jeszcze..
Wszystko wróciło do normy.
Ikonka s4 zniknęła. Błąd się nie pojawił. Nie wiem co to za akcja. Reszta dziala bez zastrzezen
Dziwne
Cześć zrobilem jak w poradniku.
Pierwszy problem to zmieniło mi na zegarze z prędkością na s4 a posiadam zwykłą a4.
Logo startowe zmieniłem spowrotem na zwykłe a4
Ale Logo na zegarach mogę tylko zmienic na s4 s5 i sq5. Reszta znikła. Tak jak by się coś źle podmienilo
Drugi problem to pojawił się błąd sprawdzania oprogramowania