Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

versa879765

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. versa879765 odpowiedział(a) na versa879765 temat w 2.0TDI
    Rozwiazane.Gruszka kolektora ssącego
  2. versa879765 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Od jakiegoś czasu mam problem ze słynnym BRD Czasem Podczas jazdy stałą predkością zaczyna przerywać,zaczyna pozno wstawac turbo po czym wywala kontrolke swiec zarowych i odcina turbo. Nie zawsze wywala kontrolke czasem raz przerwie na chwile "takie szarpniecie" i jest okej Na logach dynamicznych bylem u 3 osób, akurat gdy robimy logi nie przerywa.Wg mechanikow turbo jest okej.Tyle ile komputer chce tyle ładuje, nie przeladowuje Błąd jest"niskie cisnienie w ukladzie turbo " lub cos podobnego nie pamietam dokladnie. Nie ma znaczenia czy silnik zimny czy ciepły. Mechanik mowi ze by zaczal od zerkniecia kolektora czy nie zapchany Jak mysliscie mechanik dobrze mowi czy nie ? Lub wy macie jakies pomysly co to moze byc? Za wszystkie pomysły dziekuje!
  3. versa879765 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Od jakiegoś czasu mam problem ze słynnym BRD Czasem Podczas jazdy stałą predkością zaczyna przerywać,zaczyna pozno wstawac turbo po czym wywala kontrolke swiec zarowych i odcina turbo. Nie zawsze wywala kontrolke czasem raz przerwie na chwile "takie szarpniecie" i jest okej Na logach dynamicznych bylem u 3 osób, akurat gdy robimy logi nie przerywa.Wg mechanikow turbo jest okej.Tyle ile komputer chce tyle ładuje, nie przeladowuje Błąd jest"niskie cisnienie w ukladzie turbo " lub cos podobnego nie pamietam dokladnie. Nie ma znaczenia czy silnik zimny czy ciepły. Mechanik mowi ze by zaczal od zerkniecia kolektora czy nie zapchany Jak mysliscie mechanik dobrze mowi czy nie ? Lub wy macie jakies pomysly co to moze byc? Za wszystkie pomysły dziekuje!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.