-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Witam, dziś ogarnąłem temat czujniki przód ruszyły. Znalazłem elektromechanika z programem Vag Can Pro. Trzeba było wgrać nowy soft z obsługą 8 kanałów PDC i ruszyło. Sprawdzenie przewodów i podłączenia do MCE + wgranie nowego soft koszt 200 pln.
-
pawcio483 obserwuje zawartość Audi A4 B8 gaśnie po otarciu drzwi , Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015 , Problem z PDC przód i 1 inny
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Udało ci się włączyć PDC przód wg tej instrukcji ? też mam moduł DH ale po podłączeniu wszystkiego czujniki nie działają, tylko wizualizacja mi się odblokowała
-
Problem z PDC przód
Czy udało ci się aktywować przód ? Jeśli tak to jak ?
-
Problem z PDC przód
Udało się rozwiązać problem ? Jeśli tak to jak ?
-
Audi A4 B8 gaśnie po otarciu drzwi
Dzięki działa ! w końcu będzie można rozmrozić auto zimą i schłodzić silnik / turbinę po trasie bez siedzenia w środku Doprecyzuje dla innych że trzeba wejść w moduł 46 Central Conv. i w kodowanie a przy bajt 15 nie ma żadnych opcji tylko bezpośrednio w kodzie trzeba zmienić wartość 0F na 00 Pozdrawiam
-
Audi A4 B8 gaśnie po otarciu drzwi
Cześć, Możesz podesłać jak wyłączyć w VCDS wyłączanie silnika przy otwartych drzwiach kierowcy ? Dzięki
-
Audi A4 B8 gaśnie po otarciu drzwi
Cześć, Udało ci się rozwiązać ten problem ? Też mnie to denerwuje a nie wiem jak to wyłączyć w VCDS
pawcio483
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta