Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z PDC przód


dominis23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanko. Temat o dokładanym PDC w polifcie zamknięty więc się zapytam tutaj. Pacjent A4 B8 2012. Przycisk dołożony, głośniczek założony kable przeciągnięte i podłączone do mce i czujników. A po włączeniu przycisku pojawia się wizualizacja na MMI 3g+ tył działa a przód nie. Zero reakcji na który kolwiek czujnik z przodu. Głośniczek działa w testach. MCE oczywiście obsługuje 8K0 907 063 DH. Kodowania zrobione jak poniżej:

KODOWANIE MCE 09 :
MCE 09 ---> LongCodingHelper ---> Coding 07 ---> BYTE 35 --->
Bit 2 przód PDC
Bit 5 tył PDC


MMI 3G+
KODOWANIE 5F :
GREEN MENU

CAR ----> carmenuoperation ---> parking help ---> suwak na 1
CAR ----> cardevicelist ---> odznaczamy kwadracik o PDC
CAR ----> carbusaaigment ----> park distans ----> ( CAN Komfort ) 1/9

Na koniec RESTART MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrobić "parametryzację" MC09 za pomocą programu VagCanPro wtedy ruszy,

tak przynajmniej było u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam podobną sytuację, z tym, że u mnie nie ma wizualizacji na ekranie  a w ustawieniach menu CAR ustawienia pomocy przy parkowaniu jest wyszarzony, tylne czujniki działają a przednie nie. głośniczek podłączony, działa, przycisk podłączony też działa.   W MCE pomoc z przodu włączona, z racji MMI 3G Basic Green Menu wygląda trochę inaczej - nie mam CAR ----> carbusaaigment ----> park distans ----> ( CAN Komfort ) 1/9

 

czy może ktoś pomóc w temacie albo potwierdzić że po parametryzacji przez vagCanPro ruszyło?

MCE 8K0 907 063 DH

 

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jeremy_b napisał:

Witam,

mam podobną sytuację, z tym, że u mnie nie ma wizualizacji na ekranie  a w ustawieniach menu CAR ustawienia pomocy przy parkowaniu jest wyszarzony, tylne czujniki działają a przednie nie. głośniczek podłączony, działa, przycisk podłączony też działa.   W MCE pomoc z przodu włączona, z racji MMI 3G Basic Green Menu wygląda trochę inaczej - nie mam CAR ----> carbusaaigment ----> park distans ----> ( CAN Komfort ) 1/9

 

czy może ktoś pomóc w temacie albo potwierdzić że po parametryzacji przez vagCanPro ruszyło?

MCE 8K0 907 063 DH

 

Bardzo proszę o pomoc

ja dokładałem u siebie pdc przód tylko przy radiu concert i musiała być parametryzacja za pomocą vagcanpro inaczej to nie działało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i gdzie ma być ustawione w green menu przy MMI BASIC?

Parametryzujemy VCP na PDC 8K  w menu w dalszym ciągu jest wyszarzone. O co chodzi?

Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2019 o 13:23, jeremy_b napisał:

Co i gdzie ma być ustawione w green menu przy MMI BASIC?

Parametryzujemy VCP na PDC 8K  w menu w dalszym ciągu jest wyszarzone. O co chodzi?

Może ktoś pomóc?

Udało się rozwiązać problem ? Jeśli tak to jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 13:58, jeremy_b napisał:

Witam,

mam podobną sytuację, z tym, że u mnie nie ma wizualizacji na ekranie  a w ustawieniach menu CAR ustawienia pomocy przy parkowaniu jest wyszarzony, tylne czujniki działają a przednie nie. głośniczek podłączony, działa, przycisk podłączony też działa.   W MCE pomoc z przodu włączona, z racji MMI 3G Basic Green Menu wygląda trochę inaczej - nie mam CAR ----> carbusaaigment ----> park distans ----> ( CAN Komfort ) 1/9

 

czy może ktoś pomóc w temacie albo potwierdzić że po parametryzacji przez vagCanPro ruszyło?

MCE 8K0 907 063 DH

 

Bardzo proszę o pomoc

Czy udało ci się aktywować przód ? Jeśli tak to jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...