Treść opublikowana przez ira2
-
Parowanie Lamp BIXENON S4 B8 LIFT
według mnie problem tkwi w rozklejaniu lub naprawie lamp, wymieniałem u siebie lampy xenon zwykłe na xenon skrętny i w jednej z tych lampa tak właśnie skraplała się woda, okazało się, że była ona wcześniej naprawiana, miała ślady po rozklejaniu próbowałem ją czyścić, suszyć, wszystko posprawdzane i dalej parowała tylko ta jedna lampa pomógł jedynie zakup innej lampy, która nie była rozklejana
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
witam poproszę o rozkodowanie VIN WAUZZZ8VXKA014130 Audi A3 8V z góry dziekuję
-
Zawieszenie 1BL - zamienniki amortyzatorów aktywnych?
u siebie mam oryginale sprężyny, wiem, że ludzie zakładają krótsze ale jak to się sprawdza to nie wiem
-
Zawieszenie 1BL - zamienniki amortyzatorów aktywnych?
witam ja przerabiałem to w polifcie ale różnicy nie ma pewnie w przedliftach też się na pewno da, dołożenie ADS to akurat prosta sprawa bo to tylko kwestia zmiany włącznika, kabelka oraz kodowanie, odnośnie zawieszenia BL to koszty w dużej mierze zależą za ile kupi się części oraz co wykona się samemu w aucie koszt używanych amortyzatorów ze sprężynami to ok. 600 -1000 pln, sterownik ok. 100 pln, czujniki zawieszenia ok. 4 x 150 pln, czujniki przyspieszenia 3 x 100 pln, wiązka elektryczna ok. 300 pln koszt montażu to zależy od warsztatu (pewnie min. 1000 pln) lub jak się robi samemu to nic nie kosztuje oprócz swojego czasu
-
Błąd elek. zawieszenia 03264
czujniki przyspieszenia to pozycja 5 i 7 znajdują się w górnej części nadkola aby się do nich dostać trzeba odchylić lub zdemontować plstikowe nadkole
-
Błąd elek. zawieszenia 03264
jest to jakiś sporadyczny błąd więc nic wielkiego się nie dzieje możesz zdjąć koła i sprawdzić przy amortyzatorach wtyczki z kablami oraz wtyczki przy czujnikach przyspieszenia - może coś się luzuje
-
doswietlanie zakretów w polifcie
-
Wymiana BCM
z tego co pamiętam przy takiej operacji to bixenon będzie świecić ale na pewno nie będzie działać przy uruchamianiu świateł autopoziomowanie oraz na liczniku będzie świecić się błąd lamp skrętnych więc lepiej kupić zwykły BCM 8K0907063DH
-
A3 8V schemat grzanej kieriowicy
witam jak ktoś posiada aktualną Elsa Win to poproszę o podesłanie schematu elektrycznego ogrzewanej kierownicy Audi A3 8V rok 2018 z góry dziękuje za pomoc [email protected]
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Cieszę się, że działa
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Sterownik licznika, adaptacja 10, kanał 73 zmieniamy na 7
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
język polski między zegarami w poliftach ustawia się w adaptacjach, nie trzeba nic spolszczać
-
Montaż podgrzewanej kanapy w Audi A4 B8
-
Montaż podgrzewanej kanapy w Audi A4 B8
sterownik ogrzewania tylnej kanapy nie ma ochrony komponentu więc spokojnie można działać, temat nie jest trudny do ogarnięcia - robiłem to u siebie poniżej zamieszczam manual Дооснащение - установка обогрева задних сидений | Audi Club Russia WWW.AUDI-CLUB.RU Коллеги, добрый день. Хочу поделиться своим опытом по самостоятельной установке обогрева задних сидений. Сознательно...
-
brak możliwości kodowania 09 A3 8V
ok, dziękuje za informację
-
brak możliwości kodowania 09 A3 8V
Witam poproszę o informację bo może ktoś to przerabiał, podpiąłem się VCDS do auta moje żony A3 rok 2018 i nie mogę nic zrobić z modułem centralnej elektryki wyskakuje taki komunikat: inne moduły są normalnie kodowane i dostępne więc można zmieniać ich kodowanie tylko problem jest z MC09 jak można rozwiązać ten problem z góry dziękuje za info
-
Problem z PDC przód
ja dokładałem u siebie pdc przód tylko przy radiu concert i musiała być parametryzacja za pomocą vagcanpro inaczej to nie działało
-
Pływające kierunki lusterek
w lusterku jest tylko lampka od Side Assist więc w niczym to nie przeszkadza można je rozbierać, sterowniki tego systemu są w zderzaku tylnym
-
Podwyższone obroty
na forum A5 wyczytałem, że podobne świadczą o układzie paliwowym, zawieszaniu się zaworu w tym układzi
-
Podwyższone obroty
u mnie dzieje się podobnie ale tyko czasami, przy odpalaniu na zimnym silniku jak raz wciskam kluczy to silnik jakby wchodził w tryb awaryjny, zaczyna się dusić i nie można dodać gazu więc też go wtedy gaszę i odpalam drugi raz i jest OK, nie wiem co jest przyczyną ale może mieć coś wspólnego np. z rozrusznikiem bo jak wciskam kluczyk do odpalania i go chwilę przytrzymam to taka sytuacja nie występuje najgorsze jest to, że nie ma żadnych błędów w VCDS aby to jakoś sprawdzić
-
Xenon skretny jak odróżnić
w skrętnych obok xenona jest dodatkowa żarówka do doświetlania zakrętów
-
Bixenon POLIFT
pokazuje jakieś błędy, bo jeżeli instalacja elektyczna jest przerobiona dobrze to powinno śmigać
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
jak będziesz potrzebował schematy podłączenia to pisz na priv
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
na zdrowy rozum xenony nie będą działać na twoim module, po to są osobne moduły, które obsługują xenony lub xenony skrętne a nawet jak będzie coś działać ale nie sądzę to i tak będzie masa błędów na module
-
Montaż xenon spryski poziomowanie LIFT
moduł po lifcie jest bardziej rozbudowany, przejął na siebie sterownik parkowania, poziomowania świateł i pewnie coś tam jeszcze nie robiłem takiej zamiany więc nie wiem ale raczej NIE