Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ira2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ira2

  1. według mnie problem tkwi w rozklejaniu lub naprawie lamp, wymieniałem u siebie lampy xenon zwykłe na xenon skrętny i w jednej z tych lampa tak właśnie skraplała się woda, okazało się, że była ona wcześniej naprawiana, miała ślady po rozklejaniu próbowałem ją czyścić, suszyć, wszystko posprawdzane i dalej parowała tylko ta jedna lampa pomógł jedynie zakup innej lampy, która nie była rozklejana
  2. witam poproszę o rozkodowanie VIN WAUZZZ8VXKA014130 Audi A3 8V z góry dziekuję
  3. u siebie mam oryginale sprężyny, wiem, że ludzie zakładają krótsze ale jak to się sprawdza to nie wiem
  4. witam ja przerabiałem to w polifcie ale różnicy nie ma pewnie w przedliftach też się na pewno da, dołożenie ADS to akurat prosta sprawa bo to tylko kwestia zmiany włącznika, kabelka oraz kodowanie, odnośnie zawieszenia BL to koszty w dużej mierze zależą za ile kupi się części oraz co wykona się samemu w aucie koszt używanych amortyzatorów ze sprężynami to ok. 600 -1000 pln, sterownik ok. 100 pln, czujniki zawieszenia ok. 4 x 150 pln, czujniki przyspieszenia 3 x 100 pln, wiązka elektryczna ok. 300 pln koszt montażu to zależy od warsztatu (pewnie min. 1000 pln) lub jak się robi samemu to nic nie kosztuje oprócz swojego czasu
  5. czujniki przyspieszenia to pozycja 5 i 7 znajdują się w górnej części nadkola aby się do nich dostać trzeba odchylić lub zdemontować plstikowe nadkole
  6. jest to jakiś sporadyczny błąd więc nic wielkiego się nie dzieje możesz zdjąć koła i sprawdzić przy amortyzatorach wtyczki z kablami oraz wtyczki przy czujnikach przyspieszenia - może coś się luzuje
  7. MCE09 trzeba to zakodować
  8. ira2 odpowiedział(a) na bolo1500 temat w Audi A4 B8
    z tego co pamiętam przy takiej operacji to bixenon będzie świecić ale na pewno nie będzie działać przy uruchamianiu świateł autopoziomowanie oraz na liczniku będzie świecić się błąd lamp skrętnych więc lepiej kupić zwykły BCM 8K0907063DH
  9. witam jak ktoś posiada aktualną Elsa Win to poproszę o podesłanie schematu elektrycznego ogrzewanej kierownicy Audi A3 8V rok 2018 z góry dziękuje za pomoc [email protected]
  10. Sterownik licznika, adaptacja 10, kanał 73 zmieniamy na 7
  11. język polski między zegarami w poliftach ustawia się w adaptacjach, nie trzeba nic spolszczać
  12. jeżeli chodzi o numer 2 z rysunku to jest 1J0 972 734
  13. sterownik ogrzewania tylnej kanapy nie ma ochrony komponentu więc spokojnie można działać, temat nie jest trudny do ogarnięcia - robiłem to u siebie poniżej zamieszczam manual Дооснащение - установка обогрева задних сидений | Audi Club Russia WWW.AUDI-CLUB.RU Коллеги, добрый день. Хочу поделиться своим опытом по самостоятельной установке обогрева задних сидений. Сознательно...
  14. Witam poproszę o informację bo może ktoś to przerabiał, podpiąłem się VCDS do auta moje żony A3 rok 2018 i nie mogę nic zrobić z modułem centralnej elektryki wyskakuje taki komunikat: inne moduły są normalnie kodowane i dostępne więc można zmieniać ich kodowanie tylko problem jest z MC09 jak można rozwiązać ten problem z góry dziękuje za info
  15. ira2 odpowiedział(a) na dominis23 temat w Audi A4 B8
    ja dokładałem u siebie pdc przód tylko przy radiu concert i musiała być parametryzacja za pomocą vagcanpro inaczej to nie działało
  16. w lusterku jest tylko lampka od Side Assist więc w niczym to nie przeszkadza można je rozbierać, sterowniki tego systemu są w zderzaku tylnym
  17. ira2 odpowiedział(a) na piteraudi25 temat w 1.8TFSI
    na forum A5 wyczytałem, że podobne świadczą o układzie paliwowym, zawieszaniu się zaworu w tym układzi
  18. ira2 odpowiedział(a) na piteraudi25 temat w 1.8TFSI
    u mnie dzieje się podobnie ale tyko czasami, przy odpalaniu na zimnym silniku jak raz wciskam kluczy to silnik jakby wchodził w tryb awaryjny, zaczyna się dusić i nie można dodać gazu więc też go wtedy gaszę i odpalam drugi raz i jest OK, nie wiem co jest przyczyną ale może mieć coś wspólnego np. z rozrusznikiem bo jak wciskam kluczyk do odpalania i go chwilę przytrzymam to taka sytuacja nie występuje najgorsze jest to, że nie ma żadnych błędów w VCDS aby to jakoś sprawdzić
  19. w skrętnych obok xenona jest dodatkowa żarówka do doświetlania zakrętów
  20. ira2 odpowiedział(a) na Frankooo temat w Audi A4 B8
    pokazuje jakieś błędy, bo jeżeli instalacja elektyczna jest przerobiona dobrze to powinno śmigać
  21. jak będziesz potrzebował schematy podłączenia to pisz na priv
  22. na zdrowy rozum xenony nie będą działać na twoim module, po to są osobne moduły, które obsługują xenony lub xenony skrętne a nawet jak będzie coś działać ale nie sądzę to i tak będzie masa błędów na module
  23. moduł po lifcie jest bardziej rozbudowany, przejął na siebie sterownik parkowania, poziomowania świateł i pewnie coś tam jeszcze nie robiłem takiej zamiany więc nie wiem ale raczej NIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.