miałem taki sam problem z pilotem Votex 7777
należy dostac się centralki alarmu (bagażnik nad pompką centralnego)
ustawic przełącznik 2 w dół
wcisnąc jednoczesnie dwa przyciski na pilocie aż dioda przestanie mrugac
dioda zapali się wówczas ciągle
dwa razy wciskamy przycisk na pilocie zamykania (ten duży)
przełącznik nr 2 do góry
pilot zaprogramowany
jak ktoś ma moduł komfortu to właczamy przycisk 3 w dół, wówczas działa np. opyszczanie i podnoszenie szyb elektrycznych z pilota
Pozdrawiam
Mam pytanie gdzie w Warszawie można sprawdzic historię autaka po numerze VIN.
Byłem w Audi Szewczyk i VW Chilińscy - odprawiono mnie z kwitkiem.
Jeżeli, ktoś ma dostęp do bazy Audi to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
irek23
Witam wszystkich posiadaczy A4 oraz miłośników OOOO. Jedżę A4 AFN z 1999, wcześniej jeżdziłem Roverkiem 214 Si i muszę stwierdzic, że różnica jest kolosalna.
Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i muszę przynac, iż naprawdę dowiedziałem się wiele ciekawych i bardzo użytecznych rzeczy o miom autku.
Pozdrawiam Wszystkich
irek23