Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dominis23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dominis23

  1. Witam Panowie mimo że już nie posiadam A4 to kolega zwrócił się do mnie z prośbą o aktualizację sterownika przekładni ponieważ mu się przycina a podobno aktualizacja sterownika rozwiązuje problem. Z tego co wiem aktualizację sterownika zrobić można Vag can prog. Posiadam vcp i mógłbym zrobić aktualizację ale nie posiadam softu do sterownika czy ktoś mógłby mi podesłać. Sterownik to 8K0909144F 0507
  2. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pytanie na szybko czy wymienialiscie w swoich a4 polifcie banany m14 75mm. Bo objawy jakby byly zuzyte i mysle o wymianie. Mam 19 na lato i zime i to samo. Problemy pomiedzy 110 a 140 powyzej zadnych problemow
  3. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie poszukuje kogos ze znizkami jakimis w salonie na zakup czesci. Ktos cos??
  4. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie dwa pytania: Pierwsze jak to jest z grillami po lifcie i czy jest: grill cały w czerni błyszczącej z czarną ramką grill zwykły z czarną ramką Drugie sterowniki do przednich świateł LED (dziennych) po lifcie są według etki są: 4G0907697D czy ktoś może zakładał 4G0907697G??
  5. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam pytania dotyczące zmiany przodu na poliftowy w przedlifcie. Mam w tej chwili bixenon nie skrętny i chce zmienić na bixenon nie skrętny. Z tego co wyczytałem wtyczki pasują i nie trzeba zmieniać. Przetwornice od xenonu pasują a te od led do wymiany i jeszcze małe kodowanie kanałów. Czy to wszystko czy coś więcej jeśli chodzi o przednie lampy. Oczywiście wiem że są do zmiany maska błotniki itp...
  6. Panowie mam pytania dotyczące zmiany przodu na poliftowy w przedlifcie. Mam w tej chwili bixenon nie skrętny i chce zmienić na bixenon nie skrętny. Z tego co wyczytałem wtyczki pasują i nie trzeba zmieniać. Przetwornice od xenonu pasują a te od led do wymiany i jeszcze małe kodowanie kanałów. Czy to wszystko czy coś więcej jeśli chodzi o przednie lampy. Oczywiście wiem że są do zmiany maska błotniki itp...
  7. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za info wszystko brałeś na alledrogo?? Kompletowałeś sam czy kupiłeś wszystko od jednego sprzedawcy??
  8. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pytanko do tych co zmieniali przód na poliftowy z przedlifta. Jak wychodzi kosztowo całość po sprzedaży przodu, duża różnica. Jak ze sprzedażą przedlifta czy na allegro duże zainteresowanie. Mam przód ze zderzakiem sline oraz atrapą chłodnicy (grill) w kolorze czerni błyszczącej.
  9. Panowie pytanie. Elektryczna klapa dziala prawidlowo zamyka sie i otwiera. Przycisk w drzwiach kierowcy dzialal, przycisk w klapie dziala. Dziala otwieranie klapy z pilota a nie dziala zamykanie z pilota. Komfort oczywiscie wymieniony na taki co obsluguje klape.
  10. dominis23 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Panowie pytanko. Temat o dokładanym PDC w polifcie zamknięty więc się zapytam tutaj. Pacjent A4 B8 2012. Przycisk dołożony, głośniczek założony kable przeciągnięte i podłączone do mce i czujników. A po włączeniu przycisku pojawia się wizualizacja na MMI 3g+ tył działa a przód nie. Zero reakcji na który kolwiek czujnik z przodu. Głośniczek działa w testach. MCE oczywiście obsługuje 8K0 907 063 DH. Kodowania zrobione jak poniżej: KODOWANIE MCE 09 : MCE 09 ---> LongCodingHelper ---> Coding 07 ---> BYTE 35 ---> Bit 2 przód PDC Bit 5 tył PDC MMI 3G+ KODOWANIE 5F : GREEN MENU CAR ----> carmenuoperation ---> parking help ---> suwak na 1 CAR ----> cardevicelist ---> odznaczamy kwadracik o PDC CAR ----> carbusaaigment ----> park distans ----> ( CAN Komfort ) 1/9 Na koniec RESTART MMI
  11. Panowie szukam zegarów do radaru i do A4 nie ma na alledrogo prawie wogóle albo ceny z kosmosu i tu moje pytanie czy mogę zakładać z A5 bo są bardziej dostępne i w przystępnej cenie. Interesują mnie zegary poliftowe. Oczywiście wiem że muszę patrzeć czy są do diesela i kilometry zamiast mil.
  12. Podziękował za szybką odp
  13. Panowie dwa krótkie pytania: Jakie mam kupić przyciski do ADS przedlift czy polift jesli samochód z 2010 roku a MMI zmienione na 3G+?? Drugie pytanie jaki numer ma wtyczka wpinana do tych przycisków z tyłu bo nie mogę znaleźć??
  14. Panowie wiem że zaraz mi powiecie przeczytaj cały wątek ale tak na szybko mam a4 z 2010 roku chce zmienić kierownice na ściętą. I teraz moje pytanie z których modeli podejdą p&p a z których trzeba zmieniać poduchę przyciski lub trochę porezać. Pozdrawiam
  15. Panowie pytanie da odpalić na szybko ruch drogowy (traffic) w 3gp z sim w przedlifcie. Wyjeżdżam na urlop i by się przydał
  16. Kolego lapiesz wymiary nozyk lutownica i miejsce robisz sam. Troche jest bawienia bo sa takie wypustki ale wszystko do zrobienia.
  17. Moze i 250 sam nie pamietam
  18. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pytanko planuje zrobić schowek klimatyzowany ale zamiast wiercenia wolałbym zakupić schowek od Q5 możecie powiedzieć czy nie pasuje w ogóle czy można rzeźbić coś żeby pasował albo z dwóch zrobić jeden czyli tył od q5 a przód od a4??
  19. Maciek powiem Ci że jak dla mnie to też nie jest w pełni rozwiązanie. Chociaż tutaj już różne rzeczy czytałem które rozwiązywały problem. Jak to się mówi pojeździmy zobaczymy
  20. Ja bralem z firmy z brwinowa z czesciami oryginalnymi. Czesci sa nowe ja za sztuke 350 placilem Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. Ja zalozylem ori poduchy. Starych stan byl tragiczny chociaz na samochodzie nie wygladaly zle. Jesli tylko poczuje spowrotem drgania napewno Wam napisze. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  22. Tak pomagało na jakiś czas
  23. Ja może też się wypowiem bo już kilka stron zostało napisane. Pierwszym podstawowym rozwiązaniem problemu było chwilowe przypalenie sprzęgła i to rozwiązywało problem. Jednak jak później koledzy zaczęli pisać o tych poduszkach silnika bardzo mnie to zainteresowało. Przy okazji wymiany maglownicy na servotronic oraz niższych sprężyn zdecydowałem się na wymianę obu poduszek. U mnie były z jednej i drugiej strony z czujnikami zużycia jednak żadna nie krzyczała o wymianę. I co się okazało podczas wymiany jedna była uszkodzona i olej się z jej wylał natomiast druga miała uszkodzoną obudowę czego nie było widać na samochodzie. Przejechałem około 2000 km szarpania brak.
  24. dominis23 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziala dziala Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. Dziękuje ja już nie mam co komentować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.