@Seba44
Cześć, posiadam radio podobne do twojego o ile nie identyczne, u mnie w zestawie było już okablowanie dzięki któremu gra tył, ale no za cicho.
W radiu jak ustawiam Fader na tył to cisza, jakby w chinach to źle złożyli. Jak regulujesz u siebie Fader dźwięku przód-tył to działa to jak powinno?
Witam, czy mógłby ktoś zerknąć i powiedzieć czy wszystko jest w porządku z doładowaniem ?
Samochód jest w pełnej serii, jedynie takie logi udało mi się wykonać, bo nie miałem nikogo do pomocy i dobrej drogi.
Pozdrawiam.
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM
TuneZilla Log Viewer
LOG.TUNEZILLA.COM
Witam, czy byłby ktoś w stanie podać mi numer katalogowy węża ze zdjęcia? Próbowałem szukać po schematach, ale albo nie potrafię dobrze szukać, albo faktycznie ciężko znaleźć. Na tą chwilę założyłem prowizorycznie i jeździ, ale zbliża się wyjazd do Polski z Holandii i lepiej nie ryzykować. Pozdrawiam