Keseminor

PB

Osiągnięcia Keseminor

Reputacja

1. Cześć Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż przeszukałem forum, czy też inne strony, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Otóż to zainstalowałem dziś nowe radio konkretnie: SONY DSX-A410BT w zamian za Concert 2. Zakupiłem także potrzebne przejściówki, żeby radio poprawnie grało. Podłączyłem i..nic. Próbowałem coś tam dłubać, ale nic to nie dawało. Odpuściłem sobie tylko montowanie tego wzmacniacza antenowego czy jakkolwiek to się zwie który był w zestawie. Tylko tutaj pojawia się jedno 'ale' ja mam jeszcze jedną wtyczkę czerwoną z pojedynczym żółtym kabelkiem. Której nie mam gdzie wpiąć. Podejrzewam, iż ona może być winowajcą tego, że radio nie gra. Zamieszczam zdjęcie poglądowe jak ta wtyczka i połączenia tego wszystkiego wyglądają.
  2. Witam. Postanowiłem zmienić radio fabryczne radio audi concert 2 na SONY DSX-A410BT i tutaj rodzi się pytanie: Jakie przejściówki zastosować by radio grało? Nie jest to żaden Bose warto dodać.