Treść opublikowana przez tomcio2512
-
Przewody wn 2.4 v6
Nie tyle bajzel co jakos napięte przewody niektore. Wymienialem swiece i teraz jakby drgań dostal przy wyzszych predkosciach
-
Przewody wn 2.4 v6
Witam. Podpowie mi ktos jak powinny nyc podlaczone przewody z cewek do swiec? Jakis schemat itp? To moje pierwsze autko w benzynie. Pozdrawiam
-
Ryglowanie drzwi po czasie
Witam czy da sie wylaczyc ryglowanie drzwi po czasie? Otwieram auto i zamki same sie zamykaja po 30 sekundach nie wazne czy kluczyki sa w srodku czy nie
-
Palący sie esp i blad czujnika obrotu pionowej pojazdu
Witam. Wyciagnalem z a8d3. Data tylko inna. I problem zniknął. Rozbiore dzis stary uszkodzony czujnik i zobacze co tam sie kryje. Temat do zamkniecia. Dziekuje i pozdrawiam
-
Palący sie esp i blad czujnika obrotu pionowej pojazdu
Jutro wyciagne z rozbitka. Musi byc taki sam nr czujnika?
-
Palący sie esp i blad czujnika obrotu pionowej pojazdu
Lub czy da sie otworzyc ten czujnik?
-
Palący sie esp i blad czujnika obrotu pionowej pojazdu
Dostalem sie do tego czujnika. Czujnik jak nowy kostka oraz kable rowniez. Gdzie dalej szukac przyczyny?
-
Palący sie esp i blad czujnika obrotu pionowej pojazdu
Wiesz moze gdzie sie znajduje? Pod kierownica nic nie mam pod popielniczkami tez nie
-
Palący sie esp i blad czujnika obrotu pionowej pojazdu
Witam. Tak jak w temacie pali mi sie esp. Po podpieciu delphi wywala blad 01542 czujnik obrotu pionowej pojazdu. Mial ktos podobny problem? Podobno to czujnik g200 ale nie wiem gdzie sie znajduje. Pacjent to a4b6 avant
-
Napiecie lampeczki z lewej strony w klapie bagaznika
Witam. Jakie powinno byc napiecie na lampce w klapie bagaznika? Myslalem ze mam spalona zarowke. Po pomiarze mam 4.54v
-
Koszt zrobienia przelotu 1.9avb
Witam Jaki byłby koszt zrobienia wydechu przelotowego do a4b6 1.9 avb?
-
Wgranie wsadu z takiego samego auta o takim damym silniku
a to z innej a4 A4 1.9tdi AVB.bin
-
Wgranie wsadu z takiego samego auta o takim damym silniku
to plik po chipsie z mojego auta
-
Wgranie wsadu z takiego samego auta o takim damym silniku
orug audi.bin
-
Wgranie wsadu z takiego samego auta o takim damym silniku
Vw Hardware Number: 38906019LF vw System Type: 1,9 TDI R4 EDC 15P Vw Software Number: SG 4907 Vw Software Version: 000002
-
Wgranie wsadu z takiego samego auta o takim damym silniku
Witam. Mam a4 po chipie. 1.9tdi avb 144km wyszlo 365nm. Tuner nie dal mi oryginalu mapy. Znalazlem takie samo auto z tym samym silnikiem. Czy moge zgrac mape z tego auta i wgrac do swojego?
-
Chiptuning a blad egr i spalanie
Mowil ze zyska ok 140 km. Po kilku dniach napisalem ze spalanie spadlo i czy nie robil cos z mapa paliwa. Odpisal ze z mapa nic ale wylaczyl egr. Wiec zapytalem czy flansze moge wstawiać. Mowi ze tak i po zalozeniu flanszy kwiatki wyszly
-
Chiptuning a blad egr i spalanie
Witam. Dalem audi na chiptuning. Z 101km wzroslo do 141km pytalem sie serwisanta czy cos robil z mapa paliwa bo zaczela palic ok litra mniej. Odpisal mi ze wylaczyl egr. Wiec zamowilem flansze wywalilem egr i teraz wchodzi w tryb awaryjny wywala blad egr i pali 7-8l. Po rozmowie pomylil mnie z innym klientem i mowil ze nie wylaczal mi egr. Teraz moje pytanie. Placic mu dodatkowo za usluge wylaczenia egr czy upominac sie w ramach gwarancji?
-
Dziwny problem z predkosciomierzem
Problem jest sporadyczny. Np od dwoch dni nie zapala sie blad i wszystko jest ok. Zapala sie najczesciej gdy pada i jest wilgotno
-
Dziwny problem z predkosciomierzem
Pozyczylem delphi autocom. Polaczylo z abs. Wywalilo blad 00238 czujnik predkosci kola lewego Nieprawidlowy Nieciagly. Co to moze oznaczac
-
Dziwny problem z predkosciomierzem
Pod kodem bledu jest tez P1653 35 10 intermitent
-
Dziwny problem z predkosciomierzem
Nie moge polaczyc sie ze sterownikiem abs
-
Dziwny problem z predkosciomierzem
Witam mam dziwny problem z autem. Czasami przy wrzucaniu lewego kierunku przestaje dzialac predkosciomieemrz oraz pala sie kontrolki abs i kontroli trakcji. Spotkal sie ktos z tym? W vag com pokazuje blad 18061please check dtc memory of abs controler
-
Regulacja ręcznego po wymianie zaciskow
Witam po dłuższej przerwie. Niestety nie pomogło mocne kilkukrotne zaciąganie ręcznego. Nadal ręczny łapie u gory
-
Regulacja ręcznego po wymianie zaciskow
Spróbuję rano jak z nocki wrócę