Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcio2512

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcio2512

  1. Zaciski oba nowe lucasa. Odpowietrzony dokładnie. Wyjąłem popielniczkę ale tam tak zaklejone syfem że ledwo mechanizm widać.
  2. Witam wymieniłem zaciski oba w a4 b6. Wcześniej trzymał dobrze ale tylko lewe koło. Po wymianie zaciskow hamulce są jak brzytwa ale ręczny łapie pod koniec dźwigni. Reguluje się to jakoś? Dziękuję za pomoc
  3. Skasował mnie 500 za robocizne i 100 za zbieżność
  4. Jestem po wymianie wahaczy górnych. Dał mi stare wahacze firmy kamoka były założone. Wagowo lemforder z dwa razy cięższy. Teraz nie mogę się przyzwyczaić do jazdy. Wszystko sztywne
  5. No audi poszła na podnośnik. Ciekawe ile zaśpiewają
  6. Już wziąłem takie widełki 500-900zl. Czy lemforder będą dobre? Nic droższego już nie było w intercarsie
  7. Do części mam dostęp. Zakupiłem lemfordera 4 wahacze po zniżkach. Chodzi mi o samą robocizne
  8. Czy 700zl to dobra cena za wymianę?
  9. Nie strasz mnie bo zezłomuje auto
  10. Jaki byłby łączny koszt? Biorąc pod uwagę że śruby mogą być zapieczone?
  11. Witam. Tak jak w temacie. Ile może skasować mnie mechanik za wymianę górnych wahaczy oraz jednego dolnego, który trzyma amortyzator? Oczywiście części dostarczę sam. Pytam bo nie chce z by ktoś mnie naciągnął. Pozdrawiam
  12. Zarówno z żółtego jak i czerwonego przewodu mam napięcie ponad 12 v
  13. Zaraz będę patrzył. Dziękuję
  14. Już odpowiadam. Radio nie oryginalne(Pioneer) tak już kupiłem. Ktoś pewnie wcześniej kombinował z instalacją
  15. Witam. Tak jak w temacie . Radio działa po wyjęciu kluczyka. Wie ktoś jak odłączyć zasilanie na radio po wyjęciu kluczyka?
  16. tomcio2512 odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w 1.9TDI
    Przepraszam właśnie tez zauważyłem ze jest podobny temat. Które to przewody 3,5mm a które 5mm na schemacie?
  17. tomcio2512 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Ma ktoś może zdjęcie jak powinny iść węże od podciśnień w a4b6? U mnie dziwnie idą puszczone w opasce termo miedzy głowica a EGR. Chciałbym powymieniać te węże. Ile i jakich węzy potrzeba? Z góry dziękuje za pomoc
  18. Witam. Mam problem taki ze rozkleiły mi się lampy od góry i leci tam woda. w efekcie lampy są brudne i zaparowane. Wie ktoś jak rozkleić te lampy?
  19. A czy z passata b6 podejda? 17 cali 215/50r17 et 47?
  20. Witam. Mam do kupienia za grosze felgi z a4 b8 z oponami zimowymi. Czy będą pasować do mojej audi?
  21. tomcio2512 odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w Audi A4 B6/B7
    Styki lekko podgiąć. Kable sprawdzic miernikiem.
  22. tomcio2512 odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w Audi A4 B6/B7
    Kasowałem. Po sekundzie wracał Chyba znalazłem źródło problemów. Odgiąłem wszystkie te zaciski od poduszki i wyciągałem poduszkę z obudowy. Okazało się ze kable były połamane i przetarty był niebieski kabel zaraz przy wtyczce. Wykasowałem błąd i na razie się nie pojawia
  23. tomcio2512 odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w Audi A4 B6/B7
    Przed chwila tak zrobilem. Niestety to samo Może bym się dobrał do poduszki. Wie ktoś jak dostać się do niej??? Wyrwałem ten plastik z tyłu. Moim oczom ukazał się kabel do poduchy gruby jak od żelazka. Ktoś łączył już wcześniej bo kupa izolacji jest. Rozmontuje wszystko i dam znać co i jak Wyjąłem cała wiązkę z poduszką. Pomierzylem oporności żaden przewód nie jest przerwany. Ktoś ma jakiś pomysł?
  24. tomcio2512 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Ostatnio chciałem sprawdzić moduł komfortu wiec odkręciłem siedzenie kierowcy. Przypadkowo siedzenie przechyliło się pociągając delikatnie za kabel od poduchy. Wywalilo airbag na desce. Podlaczylem vag com i pokazuje cos takiego: 01217-Side Airbag Igniter: Driver side(N199) 001-Upper Limit Exceeded Wie ktoś z Was jak rozwiązać ten problem? Kostka cala żaden przewód się nie urwał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.