Treść opublikowana przez tomcio2512
-
Regulacja ręcznego po wymianie zaciskow
Zaciski oba nowe lucasa. Odpowietrzony dokładnie. Wyjąłem popielniczkę ale tam tak zaklejone syfem że ledwo mechanizm widać.
-
Regulacja ręcznego po wymianie zaciskow
Witam wymieniłem zaciski oba w a4 b6. Wcześniej trzymał dobrze ale tylko lewe koło. Po wymianie zaciskow hamulce są jak brzytwa ale ręczny łapie pod koniec dźwigni. Reguluje się to jakoś? Dziękuję za pomoc
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Skasował mnie 500 za robocizne i 100 za zbieżność
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Jestem po wymianie wahaczy górnych. Dał mi stare wahacze firmy kamoka były założone. Wagowo lemforder z dwa razy cięższy. Teraz nie mogę się przyzwyczaić do jazdy. Wszystko sztywne
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
No audi poszła na podnośnik. Ciekawe ile zaśpiewają
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Już wziąłem takie widełki 500-900zl. Czy lemforder będą dobre? Nic droższego już nie było w intercarsie
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Do części mam dostęp. Zakupiłem lemfordera 4 wahacze po zniżkach. Chodzi mi o samą robocizne
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Czy 700zl to dobra cena za wymianę?
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Nie strasz mnie bo zezłomuje auto
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Jaki byłby łączny koszt? Biorąc pod uwagę że śruby mogą być zapieczone?
-
Koszt wymiany górnych wahaczy
Witam. Tak jak w temacie. Ile może skasować mnie mechanik za wymianę górnych wahaczy oraz jednego dolnego, który trzyma amortyzator? Oczywiście części dostarczę sam. Pytam bo nie chce z by ktoś mnie naciągnął. Pozdrawiam
-
Radio działa po wyjęciu kluczyka
Zarówno z żółtego jak i czerwonego przewodu mam napięcie ponad 12 v
-
Radio działa po wyjęciu kluczyka
Zaraz będę patrzył. Dziękuję
-
Radio działa po wyjęciu kluczyka
Już odpowiadam. Radio nie oryginalne(Pioneer) tak już kupiłem. Ktoś pewnie wcześniej kombinował z instalacją
-
Radio działa po wyjęciu kluczyka
Witam. Tak jak w temacie . Radio działa po wyjęciu kluczyka. Wie ktoś jak odłączyć zasilanie na radio po wyjęciu kluczyka?
-
Podciśnienia AVB
Przepraszam właśnie tez zauważyłem ze jest podobny temat. Które to przewody 3,5mm a które 5mm na schemacie?
-
Podciśnienia AVB
Witam. Ma ktoś może zdjęcie jak powinny iść węże od podciśnień w a4b6? U mnie dziwnie idą puszczone w opasce termo miedzy głowica a EGR. Chciałbym powymieniać te węże. Ile i jakich węzy potrzeba? Z góry dziękuje za pomoc
-
rozklejenie tylnych lamp
Witam. Mam problem taki ze rozkleiły mi się lampy od góry i leci tam woda. w efekcie lampy są brudne i zaparowane. Wie ktoś jak rozkleić te lampy?
-
225/55 r16 do a4 b6 podejdą?
A czy z passata b6 podejda? 17 cali 215/50r17 et 47?
-
225/55 r16 do a4 b6 podejdą?
Te oryginalne 8k0 bodajże
-
225/55 r16 do a4 b6 podejdą?
Witam. Mam do kupienia za grosze felgi z a4 b8 z oponami zimowymi. Czy będą pasować do mojej audi?
-
Błąd airbag
Styki lekko podgiąć. Kable sprawdzic miernikiem.
-
Błąd airbag
Kasowałem. Po sekundzie wracał Chyba znalazłem źródło problemów. Odgiąłem wszystkie te zaciski od poduszki i wyciągałem poduszkę z obudowy. Okazało się ze kable były połamane i przetarty był niebieski kabel zaraz przy wtyczce. Wykasowałem błąd i na razie się nie pojawia
-
Błąd airbag
Przed chwila tak zrobilem. Niestety to samo Może bym się dobrał do poduszki. Wie ktoś jak dostać się do niej??? Wyrwałem ten plastik z tyłu. Moim oczom ukazał się kabel do poduchy gruby jak od żelazka. Ktoś łączył już wcześniej bo kupa izolacji jest. Rozmontuje wszystko i dam znać co i jak Wyjąłem cała wiązkę z poduszką. Pomierzylem oporności żaden przewód nie jest przerwany. Ktoś ma jakiś pomysł?
-
Błąd airbag
Witam. Ostatnio chciałem sprawdzić moduł komfortu wiec odkręciłem siedzenie kierowcy. Przypadkowo siedzenie przechyliło się pociągając delikatnie za kabel od poduchy. Wywalilo airbag na desce. Podlaczylem vag com i pokazuje cos takiego: 01217-Side Airbag Igniter: Driver side(N199) 001-Upper Limit Exceeded Wie ktoś z Was jak rozwiązać ten problem? Kostka cala żaden przewód się nie urwał