Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd airbag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio chciałem sprawdzić moduł komfortu wiec odkręciłem siedzenie kierowcy. Przypadkowo siedzenie przechyliło się pociągając delikatnie za kabel od poduchy. Wywalilo airbag na desce. Podlaczylem vag com i pokazuje cos takiego:

01217-Side Airbag Igniter: Driver side(N199)

001-Upper Limit Exceeded

Wie ktoś z Was jak rozwiązać ten problem? Kostka cala żaden przewód się nie urwał

Opublikowano

Odepnik aku, odepnij kostkę i wyczyść kontakty. 

Opublikowano
  • Autor

Przed chwila tak zrobilem. Niestety to samo

 

Może bym się dobrał do poduszki. Wie ktoś jak dostać się do niej???

Wyrwałem ten plastik z tyłu. Moim oczom ukazał się kabel do poduchy gruby jak od żelazka. Ktoś łączył już wcześniej bo kupa izolacji jest. Rozmontuje wszystko i dam znać co i jak

 

Wyjąłem cała wiązkę z poduszką. Pomierzylem oporności żaden przewód nie jest przerwany. Ktoś ma jakiś pomysł?

Opublikowano

A kasowałeś w ogóle błąd ?

Opublikowano
  • Autor

Kasowałem. Po sekundzie wracał

 

Chyba znalazłem źródło problemów. Odgiąłem wszystkie te zaciski od poduszki i wyciągałem poduszkę z obudowy. Okazało się ze kable były połamane i przetarty był niebieski kabel zaraz przy wtyczce. Wykasowałem błąd i na razie się nie pojawia

Opublikowano

Witam, ja troszeczkę z innym pytaniem, co ruszę siedzeniem od kierowcy zapala mi się błąd poduszki (boczna poduszka kierowcy) ustawie siedzisko, wykazuje błąd i się nie pojawi dopóki znów nie przedstawię fotela. Wtyczka luźno siedzi? kostka do wymiany? Próbować jakoś usztywnic? Czyściłem już styki. 

Opublikowano

Kable złamane. 

Opublikowano
  • Autor

Styki lekko podgiąć. Kable sprawdzic miernikiem. 

Opublikowano

Czyli sprawdzić cała wiązke, dobra dzięki coś będę działał :D

Opublikowano
11 minut temu, Rafka532 napisał:

Czyli sprawdzić cała wiązke, dobra dzięki coś będę działał :D

Pod fotelem jest żółta kostka 2 pin od poduszki (nie przy podłodze,tylko pod samym tyłkiem),ona Cię interesuje. Podepnij piny męskie lekko i powinno być ok.

Opublikowano
2 godziny temu, pila24 napisał:

Pod fotelem jest żółta kostka 2 pin od poduszki (nie przy podłodze,tylko pod samym tyłkiem),ona Cię interesuje. Podepnij piny męskie lekko i powinno być ok.

O kurca nawet tam nie patrzyłem, myślałem, że tylko ta w podłodze jest. Dzięki wielkie 

  • 1 rok później...
Opublikowano

ja mam inny problem. wymieniłem żarówkę w przedniej prawej lampie i zapaliła się na czerwono  kontrolka poduszek 

Opublikowano

@adam7 A błąd sprawdzałeś, vcds jaki wyskoczył?  jak byś napisał , to było by  coś wiadomo? Może przy wyjęciu lampy ,i zmianie żarówki ruszyłeś kabelek ,od czujnika prawego zderzeniowego na froncie.Z tego co napisałeś ,to tylko domyślać się można?

Opublikowano
W dniu 6.10.2023 o 10:01, A4b6quattro napisał(a):

@adam7 A błąd sprawdzałeś, vcds jaki wyskoczył?  jak byś napisał , to było by  coś wiadomo? Może przy wyjęciu lampy ,i zmianie żarówki ruszyłeś kabelek ,od czujnika prawego zderzeniowego na froncie.Z tego co napisałeś ,to tylko domyślać się można?

 

 

witam, błędów jeszcze nie sprawdzałem, nie mam czym. ale wyczytałem że jeśli ruszyłem czujnik na włączonym zapłonie to może się tak zdarzyć. 

 

witam, błędów jeszcze nie sprawdzałem, nie mam czym. ale wyczytałem że jeśli ruszyłem czujnik na włączonym zapłonie to może się tak zdarzyć. 

 

dodam jeszcze że w ostatnim czasie miałem naprawianą klimatyzację i chłodnica była również wymieniana, a z tego co się orientuje to ten czujnik jest między lampą a chłodnicą. może mechanik coś tam namieszał. muszę tam zajrzeć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.